Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzesre alkalmas helyszint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzesre alkalmas helyszint keresek budapest kornyeken(vagy matra) termeszetkozeli, csendes, ami nincs tele turistakkal. Valaki otlet?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap alig vannak turisták.

Hétvégén sokan vannak.

Nem tudom, milyen helyszín érdekel, mennyire romantikus, milyen háttér, stb.

Ami eszembe jut:

Budapest környéke:

-Nagykovácsi kastélykert

-Martonvásári kastélykert

-Anna-lak (Budakeszi és Telki út és Nagykovácsi között)

-Ilona-lak (Budajenő és Nagykovácsi között)

-Kecske-hegy a Hármashatárhegy mellett

-Apátkúti-vadászház (Visegrád)

-Japánkert

-Gercsei templom (Hűvösvölgy)

-Julianna-major (Sztrilich Pál Cserkészpark)

-Jakabpuszta (Szada mellett, Teleki Pál Cserkészpark)

-gödöllői Erzsbetliget

-Máriabesnyő, s mellette Pap Miska kút


Mátrában

-Felső-csevice-kút (Tar mellett)

-Tengerszem (Apc)

-Mátraháza felett a patakpart

-Pipis-tető

-Karoshídi-tisztás

-Szalajka Turistaház

-Parádsasvári kastélykertek


Ha van kérdésed, írj!

2022. máj. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Matrában, az Ilona völgyi vízesésnél kértem meg a barátnőm kezét. Október volt és hétköznap viszonylag korán, pont egyedül tudtunk lenni egy fél órát. Gyönyörű a hely és meghitt volt így, hogy magunk voltunk. Nyáron meg hétvégén nyílván többen vannak, de magát a helyet tudom ajánlani :)
2022. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es a Parádsasvári kastélykert ideállis szerintem erre inkább.


[link]


[link]


Azért van különbség.


De ugye nem tudjuk a prioritasokat. Szoval lehet a párjának a csevice is tetszene, ha egyszerűségre vágyik.


Amúgy szerintem Kékes tető is ideális lehetne, ott a Kékestetői kilátó étteremben is ebédelhetnek utána meg a tájban gyönyörködve megkérhetné a kezét. Vagy a turista ház? Vagy vidd a Mátrába Husky szán túrára és úgy, ha üzemel még. Vagy a Csillagvizsgáló is ideális helyszín lehetne. Csak a Csillagvizsgáló csoportokat fogad sajnos csak. Pedig ott mondhatná, hogy közel hozom hozzád a csillagokat, belenéz a teleszkópba és mikor leveszi a tekintetét a csillagokról a párja szemmagasságba kezében tartja a dobozt vagy egyéb kreatív módon. Bár ez úgy lenne profi ha a teleszkópban a gyűrűt látná.

De az nem kivitelezhető. :D

2022. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bár azért jelzem, hogy 2 éve a Mátrában anyamedvét találtak 2 boccsal, vadkamera vette fel és egy szarvast is zsákmányolt csak megzavarták.


Szóval azért olyan helyre menjetek ahol azért nem km-re vagytok egy erdőben, nehogy rémálom legyen a romantikából. De amúgy leginkább a vaddisznók, szarvasok, őzek, rókák vannak csak. Láttam anno muflonokat is, de az már rég volt.

2022. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!