Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha valaki már volt házas ,az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki már volt házas ,az nem akar többé?

Figyelt kérdés
Mennyasszony vagyok,ősszel lesz az esküvőnk.A legjobb barátnőmmel beszélgettünk,és szóba jött,hogy ők esetleg akarnak e házasodni.3 éve vannak együtt van egy fél éves kislányuk.A párja elvált ember.A barátnőm ekkor szomorú arccal mesélte,hogy a párja nem akar többé házasságot mert O már volt ,és köszöni szépen sose többet ...Lehet hogy ez idővel változna?(igen én is rákérdeztem ,hogy ezt miért nem gyerek előtt beszélték meg...)sajna nem beszélte meg ezt vele előbb O várt ,hogy előbb utóbb megkéri a kezét.
2022. máj. 26. 10:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Normális embereknél úgy működik, hogy akár többször is házasodnak.

Én a 3 feleségemet "taposom" (már 8. éve), de most azt érzem, hogy Ő az igazi, és végre megtaláltam.

Azért mert az első nem sikerült, vagy a második, nem büntethetem vele a következő páromat. De azért nem árt ha beszélgetnek róla, és mondjuk a pár női tagja tudtára adja kedvesének, hogy szeretne menyasszony/feleség lenni.

2022. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szóba jött náluk, ekkor derült ki ,hogy egyáltalán nem akar a párja ...
2022. máj. 26. 10:42
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Ezt akkor kellene megbeszélni mikor ismerkednek hogy kinek mi a jövő képe. Nem tették ezt meg most már ez van. Vagy felrúg emiatt egy jó kapcsolatot vagy lenyeli a békát.
2022. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is így gondolom,de a kérdés inkább az volt,hogy mennyire gyakori ,hogy ha valaki már volt akkor egyáltalán nem akar.
2022. máj. 26. 10:54
 5/20 anonim ***** válasza:
14%

Csapj a kisujjadra egy baromi erőset a húsklopfolóddal! De szilánkosra törjön a csont!


Utána, lesz még vajon kedved, a gyűrűsre is ütni? >:)


De őszintén, 3 év és kölök után, már minek?

2022. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Fura. Két éve sem voltak együtt, de teherbe esett. Ez úgy látszik, sürgős volt számára, de a lánykérésre meg csendben vár. Attól nem félt, hogy bevállaljon egy gyereket a párjától, de azt nem meri megkérdezni, hogy miért nem akar a férfi összeházasodni vele?

A kérdésre válaszolva: ez csak egy jó kifogás. Ha igazán szeretné a párját, akkor a korábbi rossz tapasztalatai egy másik nővel nem befolyásolnák a döntésben. Egyszerűbb azt mondani, hogy "egyszer megégettem magam, többször nem merek", mint az igazat: hogy nem ér neki annyit a barátnőd, hogy feleségül vegye. A gyerekkel együtt sem.

2022. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak van igaza. Nem is értem az ilyen embereket. Tulajdonképpen a volt rossz házasságát ezzel a mostani barátnőjével azonosítja, legyen az akármilyen jó. Aki annyira tudja hogy köszi ő nem akar házasodni többet, az mondja a kapcsolat elején! Ha ez közben változik, akkor nyilván tudatja. Ha nem teszi, akkor felesleges is erre várni, de én nem szülnék olyannak aki nem venne el.
2022. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2%
Aki megházasodik az idióta, vagy nő, bár… lehet ez úgyanaz….
2022. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom!Szerintem ez nagyon rossz kifogás ,legalábbis nekem a barátnőm ezeket mondta ,hogy ezek az érvei ,hogy ő volt és nem!Es ,hogy pont az i házassága a pl rá ,hogy nem a papír tart össze !Hat nem tudom nekem is fura ,csak nem akarom a barátnőm fejet tomkodni semmi olyannal ,nehogy emiatt akar veszekedjenek!
2022. máj. 26. 13:47
 10/20 A kérdező kommentje:
Kedves 8 miért is lenne idióta?Ezt legyszives fejtsd ki😀
2022. máj. 26. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!