Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan válasszak gyűrűt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válasszak gyűrűt?

Figyelt kérdés
Meg szeretném kérni a párom kezét, de kicsit sem értek az ékszerekhez. Nem igazán hord gyűrűt. Már azon is gondolkoztam, hogy megkérem gyűrű nélkül és utána elmegyünk együtt kiválasztani. Ez bunkóság? A barátnőit vagy testvérét kérdezném még meg, de nem tudom, hogy beszélt-e velük ilyesmiről és tudják e hogy milyen tetszik neki..azért csak egy életen át hordani fogja. Nem szeretnék olyat, ami nem az ő ízlése. Ötletek? (28F, 24L)

2022. jún. 6. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy válassz gyűrűt, hogy megbeszéled az eladóval, hogy X napon belül be lehet cserélni másikra, ha esetleg nem tetszik a párodnak. Biztos, hogy van ilyen lehetőség.
2022. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
76%
Szerintem nem bunkóság együtt kiválasztani a gyűrűt. Végülis fontos, hogy neki is tetszen.
2022. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Nem örülnék ha együtt választanánk ki a gyűrűt. Én se hordok gyűrűt, de akárminek örvendek ami a páromtól van.

Másodsorban, szeretném ha a lánykérés meglepetés lenne, a gyűrűvel együtt.


Esetleg keress valami képeket gyűrűrkről és kérdezd meg tőle, hogy melyik tetszik jobban stb mert majd meg szeretnéd kérni a kezét.

Én jobban örvendenék a meglepetésnek, személy szerint, azt se szeretném tudni, hogy mikor akar megkérni

2022. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24L. Elmaradt
2022. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A tesóját vagy a barátnőjét kellene beavatnod (te tudod, melyikben lehet jobban megbízni, hogy nem fecsegik ki neki a szándékodat). Ha nem is beszélt nekik arról, milyen gyűrűt szeretne kapni eljegyzésre, könnyen ki tudják deríteni. Ha te kezdenél el puhatolózni, az olyan átlátszó lenne, mint az üveg :)

Egyébként egy egyköves fehérarany (gyémánt) gyűrűvel nem tudsz mellélőni, bár tény, hogy nem valami egyedi.

2022. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!