Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi lehet az oka annak, ha öt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, ha öt év kapcsolat után a férfi még mindig nem kérte meg a nő kezét? Ha ennyi idő után sem történik meg az eljegyzés, itt az ideje továbblépésen gondolkodni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 6. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem leírni: volt már róla szó, a férfinek is ez a szándéka elmondása szerint. A nő nem akar erőszakos lenni és többször kérdezni, mert az illúzióromboló.
2022. jún. 6. 21:21
 2/63 anonim ***** válasza:
39%
Hát nem tudom, én tíz év után kértem meg az asszony kezét. Ez nyolc éve volt, jól megvagyunk.
2022. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
És miért csak annyi idő után? A feleséged nem szerette volna előbb? 10 év rengeteg idő, azért annyit belerakni egy kapcsolatba úgy egy nő oldaláról, hogy azt sem tudja, lesz-e belőle házasság, elég kockázatos. Egy ilyenbe belefut az ember, ami nem jön össze és elment a fiatalsága. Utána előről kezdeni már nagyon nehéz.
2022. jún. 6. 21:30
 4/63 anonim ***** válasza:
97%
Beszélj vele elvégre neked nagyon fontos, ha rossz választ kapsz, akkor ahogy írtad ideje tovább lépni.
2022. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
20%
Nem lehet hogy a megfelelo alkalmat keresi?
2022. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
4: azért nem akarok vele beszélni, mert már volt róla szó és nem akarok én lenni a sárkány, aki kierőszakolja. Az szerintem nagyon kiábrándító és elvenné a varázsát.
2022. jún. 6. 21:40
 7/63 A kérdező kommentje:
5.: ezt nem tudom, talán. De nem hiszem.
2022. jún. 6. 21:41
 8/63 anonim ***** válasza:
97%

Az is fontos, hogy mik a körülmények, mert ez így kevés információ.

Nekem pl. volt egy exem, aki nem csak a kezemet nem kérte meg öt év után, de még együtt sem éltünk, mindig volt valami kifogás. Sajnos, nem akartam észrevenni, hogy megközelítőleg sem vagyok olyan fontos számára, mint ő nekem. Pedig emlegette, hogy "majd ha gyerekünk lesz", "majd ha együtt élünk", de sosem lépett, illetve amikor én hoztam fel, folyton terelt.

2022. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
78%

Hát, igazából mi nagyon fiatalon jöttünk össze, a lagzikor voltam 28, a feleségem 27 éves.


Emiatt először úgy 7-8 év párkapcsolat környékén kezdtem el először gondolkodni, hogy talán eljött az ilyen "felnőttes" dolgok ideje, de akkor olyan mélypontra sodródott a párkapcsolat, hogy majdnem szakítottunk. Lehet, hogy az ő részéről tudat alatt benne volt az a bizonytalanság is, amit említettél, nem tudom.


Aztán, amikor rendbe tettük magunkat, és elkezdtünk újra komolyabban tervezni, akkor valami megszállta őt, és elkezdett esküvőről beszélni; de nem is álmodozva, hanem mint operatív terv. Én ettől hirtelen teljesen lefagytam, köpni-nyelni sem tudtam, nagy nyomást éreztem magamon. Akkor egyszer kifakadtam, hogy most már álljon le, mert én még erre nem szántam el magam, úgyhogy dobjuk a témát.


Ez után néhány hónappal, kvázi spontán kértem meg a kezét, amitől meg ő nem tudott se köpni, se nyelni, mert a kifakadásomból konkrétan azt szűrte le, hogy nem akarok házasodni, és csendesen bele is nyugodott ebbe.


Viszont innentől számítva nem telt el három hónap, és konkrétan házasok voltunk, nagy lagzival, mindennel. Kevesebb, mint egy év múlva pedig már hármasban találtuk magunkat, szóval ezen a pályán behoztuk a lemaradást :).

2022. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
89%
mikor hoztad szóba? én mondjuk adnék neki időt az évvégéig. Ha nincs leánykérés, akkor elmondanám neki, hogy ez nagyon elszomorít, úgy érzem, nem számol velem hosszú távon és így nem tudom folytatni ezt a kapcsolatot, mert úgy tűnik különböznek az igények, és ez neked igenis fontos dolog, ő meg mintha csak ígérgetne.
2022. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!