Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Működhet még ez a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet még ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Tesómmal 3 hete szakított a barátnője. 21 és 22 évesek, 6 éve voltak együtt, nálunk lakott 3 éve, tesóm el is jegyezte a csajt. Az eljegyzés után fél évvel a csaj egyszer hirtelen bejelentette, hogy szakít, mert tapasztalnia kell még az életben, vagyis inkább elmegy cafatokra duggatni magát más pasikkal mint tesóm felesége lesz - ha így van, jó is hogy inkább ezt teszi. De a csaj ragaszkodik hozzá hogy maradjunk mind kapcsolatban, ide akar járni hozzánk, azt mondogatja hogy minden maradhat a régiben, csak ő nem fog nálunk lakni. De a spanunk akar maradni, majd talizgatunk meg dumálunk mindenről. Én ezután látni se akarom a képét. Tesóm szerintem sokkos állapotban van, össze van zavarodva, még mindig azt hiszi hogy együtt vannak, pedig a csaj már elvitte a cuccait, a bútorait.

2022. aug. 8. 07:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
38 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Simán
2022. aug. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

No fuck1ng way.


Nekem is benyomtàk ezt a dumàt 1x, szerencsére a lyànyka eltàvozott Dubajozni.


Az ilyet nem kell sajnàlni, kicsit sem. Max a vele elvesztegetett éveket.

2022. aug. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek jönnek aztan vissza mint a kutyák.

A tesod meg ahogy elnézem gyenge jellem, vissza is fogadja majd

2022. aug. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A stabil háttér még kell neki a biztonság kedvéért, de szeretne “élni”.
2022. aug. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy annál többet ér, mintsem hogy ez után a csaj után járkáljon. Engem ha ennyire megbántanának nincs az a körülmény, ami miatt megbocsájtanék neki. Ez ennyire egyszerű.
2022. aug. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hellmano ***** válasza:
88%

Mivel gyerek szerelem volt az egész, mármint akkor kezdődött a dolog az elég ritka, hogy egy életen át tartson a dolog. Még, hogy 6 évig eltartott az is nagy szó. Persze a csaj most vette észre gondolom ebben a felgyorsult világban, hogy lenne rá jelentkező rendesen és kiakarja magát élni egyet, hogy kipróbálja milyen az, amikor nem csak egy ember van mellette, hanem kötetlenül dughat/szophat/bulizhat. Végülis megérthető, mert tényleg fiatalon és hosszú ideig együtt voltak. Sajnos erre pont a tesód fázott rá, mert vele volt kapcsolatban, mikor pont rájött erre, ha most nem kezdi el ezt a korszakát később már lehet késő lenne...


Engedni kell menjen csak, de nem kell vele tartani a kapcsolatot, mert minek? Ő azt választotta menni akar, hát menjen isten hírével, de ha megbánja ne is sírja vissza magát, hanem fogadja el, amit választott. Ezt tudatosítsd a tesódban, hogy még véletlen se fogadja vissza, mert akkor újra elfogja játszani ezt, mert egyszer megtehette, miért ne tehetné meg, majd legközelebb is nem?

2022. aug. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Ezt biztos nem így mondta, hogy cafatokra dugatni magát :D


Én 16 évesen jöttem össze az exemmel, 2 évig voltunk együtt és én is úgy éreztem, élni akarok. De volt is okom rá, mert korlátozott, nem mehettem bulizni, mert ha mentem, jött az érzelmi zsarolás és a napokig tartó sértődés, pedig nem pasizni akartam, csak pl megünnepelni a legjobb barátnőm szülinapját, vagy táncolgatni, iszogatni normális keretek között. Fiúkkal nem barátkozhattam, mert ő már akkor napokig nem evett, annyira rosszul volt, ha annyit mondtam, hogy egy osztálytársam vicceset mondott. Nem csak azért szakítottam, hogy kiéljem magam (ami nem azt jelenti, hogy mindenkivel dugok), de azért ez is benne volt.


Náluk is valami más is van, ha minden oké lenne, nem szakítana. Azt meg csak most gondolja így, hogy majd haverkodtok és nem fog változni semmi, csak annyi, hogy nincs kimondva, hogy kapcsolatban vannak. Nincs tapasztalata benne. Én is azt hittem, hogy oké szakítunk, de eltelik majd egy kis idő és legjobb barátok leszünk meg együtt lógunk, sőt ha új párjaink lesznek akkor is duplarandizunk... Aha persze :D Kicsit megemészti a dolgokat és esze ágában sem lesz veletek haverkodni.


A kapcsolatnak pedig szerintem annyi. Tesód majd talál hozzávaló lányt :)

2022. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A csaj nem teljesen százas, de ebbe ne szólj bele. Nem a te dolgod.
2022. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!