Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok számotokra meglepetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok számotokra meglepetés volt az eljegyzés, vagy tudtatok róla előre? Megbeszéltétek, hogy mikor fog történni, vagy derült égből villámcsapásként ért? Esetleg előtte már pedzegettétek a témát, de konkrétan nem beszéltétek meg?

Figyelt kérdés
A férfinak illik Magyarországon az apukától is megkérni a lány kezét, vagy elég, ha az eljegyzés után közlik a hírt a szülőkkel? Igazából azért kezdett foglalkoztatni a kérdés, mert a barátom kicsit részegen elmondta, hogy már tudja, hogy mikor fogja megkérni a kezemet. És hogy adjak neki tanácsot, hogy édesapámnak mit mondjon, amikor "elkér" tőle. Vagy nálunk ez az egész hogy működik?
2010. szept. 24. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Persze, hogy megbeszéltük. El nem tudnék képzelni, egy olyat, hogy meglepetésszerűen letérdel, aztán apukám előtt is előad egy csöpögős regényt. Ez marha giccses, meg aztán nem szeretjük se a romantikát, se a meglepetéseket.

Ja , és aputól azért nem kérünk engedélyt. bejelentem és kész.

2010. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Én tudtam, hogy mikor fogja megkérni az exem a kezem és a gyűrűt is együtt választottuk. Már nem vagyunk együtt...

A mostani páromnak meg is mondtam, hogy ha meg szeretne kérni, akkor az tényleg meglepi legyen. Nem akarok tudni róla. Az első lánykérésem olyan tervezett volt, nem volt benne semmi spontán, semmi romantikus.

2010. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát az enyém először tőlem kérte meg! Meglepetés volt, nem tudtam róla. Másnap apuéktól is! Bár mivel már 2 éve együtt éltünk, nem lepődtek meg!
2010. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

tudtam, együtt vettük meg az eljegyzési gyűrűt, igy biztosan olyat hordhatok az ujjamon, ami nekemis tetszik..

az uncsitesom nem tudta, ő a hagyományos sárga arany egy pici kővel.-t kapta

2010. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tubarózsa ***** válasza:
49%

mi terveztük h együtt veszük meg a gyűrűket, de azt nem mondta el elöször h mikor kéri meg a kezem, de utána vmin összevesztünk és akkor mondta h sznapomon akarta....(szept.13) aztán a sznapon de. meg is vettük a gyűrűt, de én abba a hibte éltem, h majd máskor kéri meg a kezem, de aznap este a szülinapomon még is megkérte! hiába tudtam róla, meg titokba reménykedtem, még is nagyon meglepődtem, és persze nagyon örültem:) szülöknek, ismiknek másnap mondtuk el.

20L

2010. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
egyik rokonomnál úgy volt h mikor igy szilveszterkor a kisebb család együtt volt,akkor történt meg a lánykérés. a völegény nem magyar,nem tudott semmit magyarul,tudta h a barátnője szülei alig várják,hogy férjhez adják a lányukat.ugyhogy még édesebb volt. megkérdezte magyarul: Papa,Mama szeretném megkérni a lányuk kezét. válaszoltak h Igen. aztán megkérdezte a bnőt,h Gabi hozzám jössz feleségül? hát itt így volt
2010. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Én nem tudtam, először tőlem, aztán pár hétre rá volt szülős kaja, de akkor már 1 éve együtt éltünk. Ja, és ez volt a szülinapi ajándékom :-)
2010. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk én tudtam előre, hogy meg akarja kérni a kezem, beszéltünk róla, hogy Karácsonyra azt kapom ajándékba (2008). Aztán azt mondta, hogy nincs rá pénze, így nem vesz gyűrűt. Szenteste azonban elővette a gyűrűt és megkérdezte akarok-e a felesége lenni. Úgyhogy nekem meglepi is volt, meg nem is. :-D De inkább igen. Másnap mutattam meg a szüleimnek, akik nem akarták elhinni, mivel még csak 3 hónapja voltunk együtt. :-P De hivatalos eljegyzés még nem volt azóta sem, pedig kellene már csinálni. Mindenesetre még türelmes vagyok. :-D

23/Nő

2010. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyok egy nagy gyűrűs,így mondtam neki,h nekem nincs szükségem rá,mert nem hiszem,h hordanám,és pénzkidobásnak érzem. Így együtt elmentünk és kiválasztottuk a karika gyűrűket(ekkor már megvolt az esküvő időpontja)és azokat húztuk fel.

szóval nekünk kicsit összekuszálódtak a dolgaink:D

és a romantikus lánykérés apuhoz: "vihetem,adod?":D

2010. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Nálunk már évek óta téma volt, hogy legyen eljegyzés, de eleinte én mondtam, hogy még felesleges, mert még sokáig nem lesz esküvő, aztán meg a párom hárított. Utólag kiderült, h azért, mert már rég tudta, h mikor és hogyan kéri meg a kezemet. Rajtam kívül mindenki tudta, barátok, rokonok:) nagyon jó volt, h nem tudtam róla. A gyűrű méretének megszerzése is melós volt szegénykémek, mert fémalergiám van, így nem hordok semmi ékszert, de azért természetesen gyűrűvel kért meg:) Nyaraltunk Szegeden a Kárász kertben vacsiztunk. Romantikus volt és életem egyik legszebb pillanata. Kár lenne elrontani ennek a varázsát. Apától külön nem kért el, majd csak miután hazajöttünk. Akkor a szűk családdal megültük az eljegyzést és akkor kért ki. A karikagyűrűt már együtt választottuk ki. :)

2010. nov. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!