Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkérdeztem a párom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem a párom, hogyan tovább a kapcsolatunkban. Erre ezt mondta nagynehezen "illene megkérnem a kezed". Jogosan sertodtem meg?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk 4 éve, többször is megpendítettem már a dolgot, hogy mit tervez a jövőben. Ma a fenti dolgot reagálta a kérdésemre. Azt mondtam neki, hogy mi az, hogy illene, hát ez nem hangzik túl lelkesen meg biztatoan. Erre ő, hogy nekem semmi sem jó...

Szerintetek jogosan akadtam ki?



2022. aug. 30. 22:09
1 2 3
 1/25 Noren1989 ***** válasza:
41%
Azon akadsz ki, amin akarsz, Babàm.
2022. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
20%

Azért a te kérdésed is elég falhoz szegező volt azt tegyük hozzá. Házasságot erőltetni férfira NEM SZABAD! Érthető hogy szintet akarsz lépni, de hagyd meg neki hogy akkor kérje meg mikor ő érzi saját magától, mert a lánykérés csak úgy az igazi.


Szerintem te ideges lehettél, ő csak válaszolt, semmi kivetni valót nem érzek a válaszában.

2022. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
23%

Tipipus nő, ezt akarod, de megsértődsz rajta 😂🤷‍♀️🤦‍♀️


Nőként írom

2022. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De ha valaki megkérdezi a másikat, hogy mik a jovobeli tervei, akkor miert kötelező rögtön arra gondolni, hogy a nő el akarja vetetni magát??? Mintha csak a házasság létezne a világon?
2022. aug. 30. 22:21
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Te is tudod, hogy nem szeret.
2022. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Na, azért a házasság két fel döntése. A csávó eldöntheti egyedül magában a hogyant, de azért egy időt belohetnenek közösen, hogy mondjuk 1-2 even belül, ott meg a csávó szabadon mozoghatna a hogyan és miként illetően.

Teljesen jogosan akadtal ki.

Bár nem értem, ismerkedeskor nem jött fel a téma, hogy ki mit akar?

2022. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

,, Együtt vagyunk 4 éve, többször is megpendítettem már a dolgot, hogy mit tervez a jövőben".


Ha kérdezgeted tőle ezt, akkor ő valószínűleg automatikusan gondol valamire, és érezte hogy valami olyan válaszra vársz mint a lánykérés. Ez az ismétlődő kérdés pedig teljesen jogosan felveti az ember gondolataiban, hogy te ezt a lánykérést márpedig nagyon is akarod, és ha ez még társul folyamatos célzásokkal is, akkor miért ne gondolhatnék arra hogy nem engeded őt a saját tempójában haladni? Meggyőződésem hogy nem akart ő rosszat mondani, valószínűleg csak arra gondolt hogy ennyi idő után lassan itt az ideje a lánykérésnek, de ezt az illendő szót teljesen félreértetted. Fellángoltál az egészen, és szerintem feleslegesen.

2022. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

Jogosan sértődtél meg. A beszélgetés a jövőről és a "vegyél már el" nem ugyanaz.


Én is beszélek a párommal a jövőről, de ez egy távoli jövő, mindkettőnknek világos, hogy ilyen fiatalon ebben az élethelyzetben nem most van az ideje bizonyos dolgoknak. Ettől még a szándék, hogy valamikor meglegyen (akár gyerek akár összeköltözés, most a konkrét dolog nem fontos).

2022. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%

"Azért a te kérdésed is elég falhoz szegező volt azt tegyük hozzá"


És a semmiből jövő lánykérés nem az? Nehogy már kegyet gyakoroljon, hogy hajlandó elvenni valakit. Örüljön, ha hozzá akar menni a párja.

2022. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

" akkor miért ne gondolhatnék arra hogy nem engeded őt a saját tempójában haladni?"


Ő meg a kérdezőt nem engedi. Ideje lenne elfelejteni, hogy a nő számára valami hatalmas megtiszteletés, a férfi számára meg hatalmas kegy, hogy házasodni akar vele.

Nem kötelező. AKi nem akar, az ne rabolja a másik idejét. Nehogy már a nőnek évekig tétlenül, a totális bizonytalanságban kelljen élni, hogy az úr mikor méltóztatik eldönteni, hogy vele tervezi-e az életét.

2022. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!