Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek érik egy lánykérés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érik egy lánykérés, vagy ne is várjam a közeljövőben?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve ismerjük egymást, fél évig ismerkedtünk komolyabban, 2 éve élünk együtt, hamarosan évforduló. Minden téren kiegészítjük egymást. Volt ezelőtt mindkettőnknek hosszabb kapcsolata, amiből tudtunk következtetni, mit, hogyan, és miért. A harmónia jellemez minket. Rengetek közös élménnyel gazdagodtunk együtt. Viszont néha felüti a fejét, hogy kényelmes mellettem lennie. Igyekszem minden teendőt elvégezni ami alapvető (főzök/mosok/takarítók) de ő is megteszi ha úgy van.

2022. okt. 14. 19:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
99%
Ennyiből nem lehet tudni.
2022. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kérdezd meg tőle, ennyi infóból idegenként nem tudunk mit írni.
2022. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire téma ez?

Nálunk elég gyakori az elejétől kezdve, pedig még nem aktuális. De tudjuk mennyi gyereket szeretnénk, milyen esküvőt stb. Mindketten könnyen felhozzuk a témát. Ti beszéltetek már ilyenről?

2022. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Nálunk ez nem téma. Nem esett szó soha róla.

Mindketten szeretjük meglepni a másikat, úgy gondolom már azért sem beszélünk róla, hogy abszolút váratlan legyen. Legalábbis én így gondolom.

Mostanában elkezdte a férjemnek hívni magát, van egy-egy elvétett jelző a házasságra. A gyűrű színét is beszéltük már, hogy például én nem szeretem a sárga aranyat, mert nem illik hozzám ez a szín, és ő sem kedveli. Ez a téma is csak másról merült fel, nem csak úgy random.

2022. okt. 14. 20:22
 5/40 A kérdező kommentje:
Szoktunk viccelődni, hogy hogyan fogjuk nevezni a gyerekeket. Azzal poénkodik, hogy rám üssön és akkor szép lesz. :D
2022. okt. 14. 20:23
 6/40 anonim ***** válasza:
96%

Nőként: szerintem irtó gáz a "meglepi" lánykérés.


Erről beszélni KELL! Nem a konkrétumokról, hogy holnapután reggel 7-kor megkérem a kezed, hanem hogy egyáltalán AKARJA-e.

2022. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
96%
4-es, ezt a párom négyéve csinálja - sohasem akar megkérni, ezt elmondta párszor -, szóval pont semmit nem jelent.
2022. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Nyilván számomra is van egy ideális idő amikor már azért ,illene’. Vele azért nem beszélem meg, mert kínosnak élném meg, hogy ,számon kérem’. Nem szeretném hogy azért kérjen meg, mert akarom.
2022. okt. 14. 21:33
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a témában semmi kínos nincs.


Egy felnőtt, felelősségteljes kapcsolatban ez egy fontos téma. Mi van, ha kiderül 5 év után, hogy ő nem is házasság párti?


Mindenképp beszéljetek erről, nehogy elteljen még több idő, hogy esetlegesen a semmire vársz...

2022. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, nekem 6 év ment el úgy az életemből, hogy SOHA nem beszéltünk ezekről a témákról. Nem is maradtunk együtt. Ő is a felszínen férjemnek hívatta magát,meg én voltam szóban az ő kis felesége... De belül nekem ezek iszonyúan fájtak,mert tudtam, hogy sosem fogja meglépni. Egyszer kibukott belőlem, hogy csak akkor hívjon így,ha tényleg az leszek - nem is csinálta utána. xD

Én is főztem,mostam, takarítottam,egyebek, jelezvén, hogy igenis alkalmas vagyok feleségnek,gyermekei anyjának, társnak stb. csak ő nem értékelte. Hozzászokott, hogy házi cselédje van (hölgyeim,ezt komolyan mondom, ne menjetek át cselédbe soha, a normális férfi nem erre vágyik!).

Ha érett felnőtt módjára leültök megbeszélni, hogy akkor hogyan is képzeljük el együtt a közös jövőnket, az egyáltalán nem öli meg a romantikát. Ahogy a #6 is mondta,maga a gesztus lehet meglepetés. A semmiből jött lánykérés szerintem is para.

Az hogy tudni szeretnéd,mit várhatsz a másiktól,az még nem hiszti, nem számonkérés. Persze az sem mindegy, hány évesek vagytok, milyen anyagi hátteretek van (dolgoztok,tanultok) ,de ha ennyi év alatt még csak az ihlet sem jött meg, az erősen gyanús. Sajnos mi is csak tippelgetni tudunk, te ismered a legjobban a kapcsolatodat. Én is azt mondom, hogy beszélj vele.:)

2022. okt. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!