Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szaisztok. Olcsóbb eljegyézsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaisztok. Olcsóbb eljegyézsi gyürü, kb 50 e Ft értékben pl Swarowski, ciki? Ami pl nem arany csak arannyal körbefutatott. Ki mennyiért vett vesz kapott eljegyzési gyürüt?

Figyelt kérdés

#eljegyzési gyürü
2022. nov. 17. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
14 karátos arany eljegyzési gyűrűt kaptam, cirkónia kővel. Kb 85 ezer forint volt úgy emlékszem, 2 évvel ezelőtt.
2022. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%

A nődtől függ, mennyire tartaná annak.

Én pl fele ilyen drága ékszert sem vennék fel soha, ha eljegyzési gyűrű ha nem

2022. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
En 2 ezres bizsut muanyag kovel.. a szandek a fontos illetve mit jelkepez.
2022. nov. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem semmi nem ciki és ez nem erről kellene szóljon.
2022. nov. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

Itt a szándék a lényeg pontosan!

Ha szeret akkor ha egy bizsut adsz akkor is ugrálni fog örömében.

Ha olyan csajod van mint az #1 válaszoló, hogy csak meg nézem már, hogy forintálisan mennyit értem meg neki, akkor inkább engedd el..

2022. nov. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Cirkónia köves (laborban növesztett gyémánt - sokkal jobb, mint a természetes, több szempontból), 50 körül volt.


Imádom :) Én magam választottam. Nem is akartam drága gyűrűt, ez tökéletes.

2022. nov. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Fogalmam sincs, mennyi volt (de ha tippelnem kell simán 50 alatt volt). Nekem nemesacél gyűrűm van, ezüst színű. Sok fémet/adalékot amivel kezelik nem bírok, allergiás vagyok sokmindenre (kb csak a nemesacélt, orvosi fémet bírja a bőröm). Ezt tudom hordani anélkül, hogy problémát okozna. Nem kérdeztem az árát, eszembe sem jutott, nem is érdekelt
2022. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Valami helyben vásárolt talán tűzzománc bizsuval lettem eljegyezve egy külföldi kiránduláson. Később a karikagyűrűből már közösen választottunk olyat, ami praktikus is, mondjuk nem kell levenni mosogatáshoz :P, hanem úgy stabilan ránk tudd "forrni" halálunkig. :D Akkoriban persze még tök csórók voltunk egyetemistaként albiban lakva, eszembe sem jutott, mit hogy illene, sőt szerintem nem is örültem volna, ha tudom, túl sokat költ erre, de nálunk nem is volt szokás az eljegyzésit is viselni a házasság után - szóval nem volt ilyen nagy "státusza" nekem annak a gyűrűnek, de a házasságinak meg nagyon is.
2022. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem volt sem eljegyzési, sem jeggyűrűnk mivel egyáltalán nem hordunk ékszert, fölösleget lett volna.
2022. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5-ös!

1-es válaszoló vagyok. Nem forintálisan érte meg nekem, hogy milyen értékű gyűrűt kaptam, hanem ez volt a kérdés:

"Ki mennyiért vett vesz kapott eljegyzési gyürüt?"

2022. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!