Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgyek, számít az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, számít az eljegyzési gyűrű értéke?

Figyelt kérdés

(Biztos van már sok ilyen kérdés, de lusta vagyok keresgetni, bocsi)


Tervezem megkérni a párom kezét, aztán felvetődött bennem ez a kérdés. Ő nem túl anyagias, ahogy ismerem nem számít neki a gyűrű ára, de legbelül lehet ő is vágyna egy nagy értékű pl. gyémánt gyűrűre, mint a filmekben. 25 éves vagyok, sose volt a családom eleresztve, így nyilván ilyesmi nem lesz. Csak érdekel, hogy hogyan vélekednek a nők. Csak őszintén hölgyeim!



2022. nov. 24. 10:48
A kérdező szavazást indított:
Számít az ára
Nem számít az ára
52 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl annyiban számítana, hogy ne egy rágóautomatás gyűrűt kapjak, hanem ezüstöt bármilyen kővel. Pl ez számomra tökéletes lenne, szerintem gyönyörű, különlegesebb mint egy gyémánt

[link]

2022. nov. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Egy anyagias embert érdekel. Egy "normálisat" nem. Én a feleségem kezét egy vándorló palota replika gyűrűvel kértem meg, mivel az volt gyerekkora kedvenc meséje. Nincs az a gyémánt, ami azt az örömöt felülírta volna az arcán.
2022. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

A barátommal nevetni szoktunk azokon az embereken, akik a hónap végéig nehezen húzzák ki, meg a lakbért is alig bírják kifizetni, de szórják a pénzt az efféle szimbólumokra, szóval nekem ABSZOLÚT nem számítana az eljegyzési gyűrű értéke. Sőt mivel mi sem vagyunk túlságosan eleresztve, kifejezetten ellenezném, hogy irrális összeget költsön rá.


Biztos másképp gondolkodnék, ha egy budai villánkban tervezgetnénk az esküvőt, de hát nem ez a helyzet. :D

2022. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Te ismered, milyen az ízlése, mit szeretne. Minden lány szép gyűrűt szeretne, de hogy kinek mi a szép...Nyilván, ha hordani akarja a mindennapokban, és pl. bolti eladó, akkor ne olyat vegyél, ami mindenbe beleakad, akkora és olyan kiálló... Egyébként a minőségre ne sajnáld: legyen benne anyag, ne legyen olyan kis sz..r vékony, hogy rövid időn belül eltörjön, és annak sincs semmi értelme, ha hatalmas cirkónia legyen benne, amiről mindenki tudja, hogy az ő kezén az tuti valami gagyi, akkor már egy picike brillkő sokkal szebb. Jó esetben évtizedekig hordaná. Sárga vagy fehér arany? Ezt is Tőle tudnád meg leginkább. Ha nem hord sárga aranyat (és nem azért mert nincs, vagy nem is telik rá, de nagyon szeretne), hanem inkább ezüst ékszereket, akkor fehéret válassz!
2022. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nagyjából megvan milyen gyűrű lesz, mutogatott régebben olyat, amilyen stílusút szeretne.
2022. nov. 24. 11:01
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, dehogy...


Oké, azért legyen viszonylag normális és tartós, szóval ne függönykarika, de egy tök szimpla, legalapabb ezüstgyűrű tökéletes a célra.

2022. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
61%
Nekem pont annyiból számít, hogy semmiféleképpen nem akarnék túl nagy értékű ékszerrel a kezemen mászkálni a nagyvilágban.
2022. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Nekem annyiból számít h tényleg ne egy cukorka gyűrűvel kérje meg a kezem, de ne is kelljen adósságba vernie magát
2022. nov. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem az értéke számítana, hanem az hogy miből van.

Ugyanis pechemre fémallergiám van, a fülemben is csak az arany a jó, mert mástól nagyon begyullad. Más antiallergén fémet nem próbáltam, de az aranytól nincs semmi bajom. Az ezüst ékszerek meg befeketednek rajtam, azzal se tudok mit kezdeni. Úgyhogy nekem jó lenne valami olcsóbb árkategóriájú arany is (sima cirkónia kővel) csak ne legyek tőle allergiás. :)

2022. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha már veszel eljegyzési gyűrűt, szóval nem a karikagyűrűvel jegyzed el, akkor szerintem a minimum az arany, valamilyen kővel. Nem kell hogy több százezer legyen, de azért ne egy 5ezer forintos kínából importált ezüstgyűrű legyen. Legyen megadva a módja, ha már költesz rá. 100 ezer alatt már bőven válogathatsz.
2022. nov. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!