Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek swarovski vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek swarovski vagy gyémánt eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés

Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék a swarovski kövekkel kapcsolatban?

Megéri fél évre, 1 évre vagy inkább drágább gyémánt jobb?


Nem homalyosodik be? Nem karcolodik jobban? Nem törik meg hamar? Meg hasonlók....


2023. márc. 17. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

A Swarovski csak egy túlárazott bizsu. Semmivel se tud többet, mint egy szép cirkónia ezüst foglalatban.

Én édesanyám gyűrűjét hordom, amit még érettségire kapott a nagypapától. Nagyjából 40 éves, és hibátlan.

2023. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Gy.
2023. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Gyémánt nekem..
2023. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

"Semmivel se tud többet, mint egy szép cirkónia ezüst foglalatban."


Így van. Mivel cirkónia.

2023. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Az eljegyzési gyűrű egy hülyeség, értelmetlen pénzkidobás. Aztán majd itt kérdezgeted, mit csinálj vele, mert megcsalt.
2023. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. :)
2023. márc. 17. 18:36
 7/9 anonim ***** válasza:
21%

5.


De "valamibű" az ékszerészeknek is élniük kell :)


Gyémánt mondjuk egy ilyen jelkép erejű dolognak kicsit drága. Esetleg még a normál gyűrűre, de még oda is hivalkodás.

2023. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyagi helyzettől és a partnertől függ. Ha könnyedén megengedheted magadnak és a partnerednek fontos, akkor vegyél gyémántot. Amúgy nem annyira húzós az ára egy kisebb gyémántnak.


De ami szerintem fontosabb, hogy fehérarany vagy arany gyűrűt veszel. Én arany ékszereket hordtam eljegyzés előtt, a férjem vett egy fehéraranyat, mindent cserélhettem le fehéraranyra és ezüstös színárnyalatra, a ruháim csattjaitól a táskámig.

2023. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Kérdező!

Majdnem ugyanezt a kérdést tettem fel kb. egy hónapja, hogy cseréltessem-e, mert én is dilemmáztam, ugyanis korábban én sem akartam gyémántot, így cirkónia kövessel jegyzett el a párom tavaly nyáron. Sajnos 3 hónap alatt nagyon bemattult, csúnya lett, szerintem a sok víztől, medencézéstől, Dunától, zuhanyzástól mosogatástól - ha csak egy-két tányért mosol el, nem akartam levenni. Továbbra is sajnálom a pénzt drága gyűrűre, így megegyeztünk a párommal, hogy egy pici gyémántköveset vesz nekem, 3 mm-es kővel. Az ára épp hogy 6 jegyű, a tartóssága miatt érné meg, nem azért, mert "hű, nekem gyémánt kell".

2023. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!