Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretnék, valami ötletes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék, valami ötletes, egyedi, nem drága ajandékot a férjem 30-ik szulinapjara, ti mit ajanlanátok, hogyan csinálnatok oriasi meglepit?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

èn úgy csinálnám hogy felmérném a barátok család köszöntési igényét, ha sokan bulit akarnak akkor átgondlonám mi fér bele a keretbe, hol lehetne megrendezni. Pl otthon vagy egy étteremben vagy anyóséknál? ha étterem akkor egyszerü mindenkit oda szervezni étteremmel lebeszélni és öt mintha kettesben akarnátok vacsizni oda vinni aztán meglepi. ugyan ez ha valaki másnál lenne, ha pedig nálatok akkor kicsit érdekesebb, akkor ki kell találni valamit amivel távol tartod míg diszítés barátok mindenki jön.

jövöre nálunk is esedékes lesz, csak a baj hogy a párom családja partyzos, vagy is minden nagyeseményhez külön termet bérelnek, és barátok meg minden. erre nem tuti nekünk lesz keret, mert ez mindig sokba kerül, de lehet majd anyósék fizetik. akkor meg anyós tuti megszervezi.

2009. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Te ismered milyen hobbyja van. De én mindenképpen valami személyes dolgot választanék. Ha például dohányzik, akkor lehetne egy gravírozott zippó gyújtót venni neki és ráírni, hogy "30" vagy "szülinapodra" vagy "tőlem" stb. Vagy ugyan ez csak egy nyaklánc és a medálra gravíroztatni, de ezt lehet órával is. Vagy összeállíthatnál egy szép fényképalbumot a családjáról és kettőtökről, és a képek mellé vicces megjegyzéseket lehetne írni.

Ilyenkor lehet a szíve vágyát, gyermekkori álmát is teljesíteni, ha már régóta vágyik egy horgászfelszerelésre, valami autós kütyüre, de magának nem veszi meg. Egy esemény is nagy meglepi lehet pl. helikopteres repülésre Budapest felett (bár az már drága), vagy bérelni egy autót(pl. old mobil). De örökbe fogadhatsz (neki) egy állatkát is az állatkertből. Az vicces, romantikus és egyedi. És főleg nem drága.

Kicsit hosszú lett, de remélem találsz benne valami használható ötletet.

2009. febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt válogathatsz:)

[link]

2009. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én egy egyedi fotokönyvet adtam a párom 30-ik szülinapjára. Nagyon örült neki, azt mondta, hogy az életét adtam a kezébe. Tettem bele kettőnkről képet, a gyerekekről, a közös babánk első uh-os képét...Mi nem régóta vagyunk együtt, sokat nem tudtam válogatni, de így is boldog volt. Még könnyek is csillogtak a szemében. A könyvet azóta is kiemelt helyen őrizzük.


Itt a cím: www.fotokonyv.hu

2009. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy egy picit drágább, de nagyon jó! Az én férjem egy repülőszimulátorban repülhetett, nagyon élvezte. Bár ő odavan a repülésért és a repgépekért. Válogass!

www.nagynap.hu

2009. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! felhívnék egy keresztrejtvényfejtő magazint és megkérném a szerkesztőt hogy olyan rejtvényt csináljanak amiben ez szerepel megfejtésként: boldog 30-ik szülinapot kedvesem:-)
2009. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hu ezek jó ötletek...még én is ötleteket gyűjtök. Apum egyik nagyon jó haverjnak is jövőre lesz a 30.szülinapja.meg nekem is.igy vmi nagy bulit tervezünk...még nem tudjuk..
2014. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!