Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Házasságban mindenhol előjönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban mindenhol előjönnek olyan dolgok, ami előtte tabu volt?

Figyelt kérdés

mert kezdek megijedni, olyanokat olvasok

pl

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


én most vagyok eljegyezve, és kétlem hogy ezen egy "őszinte" beszélgetés a párommal segítene


pláne ha később alakul ki a vágy másokkal való szexre, vagy később alakul ki, hogy az egyik uralkodik a kapcsolatban stb stb

van aki boldog házasságban él, úgy ahogy előtte éltek???

várok véleményeket, sztorikat, válaszokat


2011. febr. 26. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
X idő után megszokottá válik a szex, és egyik fél bele akar vinni újdonságokat. Személy szerint inkább nem szexeltem. Legalábbis vele nem. Ő ellustult. Ahogy nekem jó volt, úgy neki nem, ezért úgy nem volt hajlandó. Amúgy meg Al Bundy típusú volt, úgyhogy sokat nem veszítettem. Amíg nem éltünk együtt, addig volt fantáziája, utána elkényelmesedett.
2011. febr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nézd, az emberek, a kapcsolatok változnak. de nem törvényszerű, hogy ennyire szélsőséges "újdonságokat" találjon ki egyik vagy másik fél. Nekem rendben van a házasságom, jó, nem olyan, mint összeköltözésünkkor, nem tépem le róla a ruhát, és nem szeretkezünk át 2 napot úgy, hogy semmi mást nem csinálunk, de boldog vagyok. és ez igy van rendjén. Szüleim is házasok, rendben van nekik is a kapcsolatuk. Mindenhol vannak sérelmek, konfliktusok, de kitartanak. Bár most már anyámmal ilyesmiről is őszintébben beszélünk mint házasság, szex, mit érez, érzett apám iránt, mi fájt neki legjobban az egész eddig házasságuk alatt, stb - de anyám soha nem mondta, hogy ilyen baromságokat talált volna ki apám. És az én férjem sem akar ilyesmikről hallani. Szóval nem törvényszerű.
2011. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

kicsit megnyugtat, hogy "nem törvényszerű"

habár már egyszer tőlem kérdezte a párom, hogy én benne lennék e lánnyal, mondtam nem

később elmondta azért kérdezte, mert ha benne lennék, és csak úgy oda adom a testem ilyen "szexjátékokhoz" meg sem kért volna, mert ez az eljegyzés előtt pár nappal volt hogy kérdezte, állítása szerint tesztelt.


tehát én nyugodt voltam, csak amikor ilyenekt olvasok, plusz, hogy nekem eddigi kapcsolataim leghosszabbja 3 év volt, csak ijedezem mi lesz 5-10 év múlva...

2011. febr. 26. 17:22
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő szeretné két lánnyal, de ezért vagytok egy pár, hogy ha te nem akkor ne erőltesse a dolgot.

Szerintem fontos, hogy az őrül ötleteinket is megosszuk egymással, de ez nem azt jelenti, hogy minden őrültséget ki is kell próbálni.

Ilyenről amit belinkeltél én még nem hallottam, se házas se házatlan pár ismerősöktől, szerintem ez nem átlagos.

2011. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez az oldal nem reprezentatív, szóval attól, hogy van 1-2 szélsőséges eset, hidd el nem jellemző a túlzott szexuális perverzió, főleg ha addig nem volt. Szóval itt lehet úgy tűnik mindenki mindent bevállal és liberális meg szabadelvű, de például kapásból az én baráti körömben mindenki normális kapcsolatban él perverziók nélkül. A legfontosabb a kommunikáció a jó ízlés határain belül is lehet újítgatni, ha valamelyik fél már valami másra is vágyik, és biztos lehet olyan dolgot találni, ami mindkét félnek megfelel. De ha bizonytalan vagy, kérdezd meg a párod, és beszélgessetek erről, hogy ő miről mit gondol.
2011. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Házasságban élni nehéz. És persze nem tanítják az iskolában. De legtöbbször még a családban is olyanokat tanítanak, hogy "ne hagyd magad" meg "mondd meg neki jól a véleményed" szóval ilyen harciaskodás. Bizony, mikor együtt laknak, előjönnek az addig elrejtett nehezen viselhető tulajdonságok: "hova rejtetted a fogkefémet? Mért nem hagyod ott, ahová tettem? " Mért hagyod szét a sáros cipődet? Minek égeted fölöslegesen a villanyt?"

Az ilyenekhez kell egy kis "lelki intelligencia". Itt képezheted magad. Rövid, párbeszédes "tanszövegek".

[link]

[link]

2011. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, az utolsó ajánlott oldalait később ugyan, de szívesen megnézem

a másik lánnyal csinálni dologra visszatérve, nem azért kérdezte ezt tőlem, mert neki hiányozna, hanem emléxem egyszer én megkérdeztem arról, ha egy csaj egy csajjal csalja meg a párját, az is megcsalásnak számít e.

mert szerintem ez érdekes kérdés.

a párom féltékeny típus, szerintem eljegyzés előtt ezért akarta ezt velem tisztázni.

2011. febr. 28. 12:38
 8/11 ekeke ***** válasza:
Mindegy, mennyire szereted a somlói galuskát, hetekig mégsem eheted... az érdekességeket a házasságban jó esetben egymásnak kell tálaljátok. Rosszabb esetben megoldja ki-ki magának valaki mással.
2011. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nem a tálalással van a gond szerintem, hanem ha azt a másik fél nem fogadja el, nem megy bele.

ekkor aki felhozta vagy elnyomja magában, vagy nem.


engem eleve az zavar, hogy egyáltalán KIALAKULNAK ilyen dolgok, amiket jobb esetben felhoz az, akiben felmerül.


amúgy olvastam azokat az oldalakat, még nem mindet, de eddig eljutottam a veszekedés megoldható kommunikációval részig, amibe belegondolva rém büszke vagyok magamra


én már rég így éltem, ha valami nem tetszik, mindig is próbáltam viccesen, kíméletesen előadni a másiknak, hogy ne sértsem őt, mert az tényleg csak dacot szül és nem hatékony.

pl amikor az ex hülyeségekre költött, ami nekem pazarlás, a boltba mielőtt bementünk, már közöltem, hogy a szükséges dolgokat vegyük csak meg légyszi, mert szeretnék haladni, megoldható e.

és csodák csodája, simán ment, mint a karikacsapás, ahelyett, hogy dühöngtem volna, hogy ez minek kell, meg az minek.

meg sorolhatnék még ezeregy példát, amikor dacol a párom én meg átfordítom az egészet mosolygósba

és mindez reflexszerűen van bennem.

és a sértegetés csak hatalmi harc, amire totál nem kellene hogy szükséges legyen egy párkapcsolatban ahol egyenjogúságnak kellene állnia.ez is világos.


még az az érdekes, hogy akinek perverzióra van szüksége, hogyhogy csak évek múlva hozza elő, történetesen már házasságban?

vagy hogy lehet hogy ha előtte nem hiányzott, felmerül hiányérzetként?


egy házasságban az egyik akarja-másik nem, típusú dolgokkal mi lesz, hogy mindkettőnek jó legyen mégis?


és miért alakul ki ilyen?

és mekkora ennek a valószínűsége?

nem szeretném azt hinni, hogy folyamatos befolyásolásra, odafigyelésre van szükség a másik felé, hogy valahol irányítva legyen, vagy kontroll alatt, mert "elfajul".

ehhez nekem nincs energiám.

élni és élni hagyni elven szeretnék élni a párommal.

ez naívság lenne?

2011. márc. 2. 10:48
 10/11 anonim ***** válasza:
én azt nem értem, hgoy miért a házasság kapcsán kérdezed ezt. semmi különbség e téren a házasság és az együttélés között... ahol megy az együttélés, ott a házasság is működni fog. nálunk semmi nem változott esküvő után. minden ugyanúgy rendben ment, mint addig.
2011. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!