Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai az 1 ev jaras utani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai az 1 ev jaras utani eljegyzes?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 21:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2009. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Nektek kell "érezni", de igazábol az egy év elegendö, hogy megismerd a másikat, tehát a válaszom: NEM.
2009. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi 8 hónap után jegyeztük el egymást a férjemmel, nővéremék 3 hónap után. Mindkettőnk sok éve nagyon jó kapcsolatban élünk a férjeinkkel. Azért esküvő előtt költözzetek össze - ha még nem tettétek - hogy megismerjétek egymást. ili
2009. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Koszike a valaszokat.
2009. ápr. 2. 22:03
 5/20 anonim ***** válasza:
47%

Korai.

Egy év után még mindkettőtök szemén ott a rózsaszín köd,nem tudjátok felmérni, hogy el tudjátok e viselni egymás hibáit. Egy ismerősöm 1 év után jegyezte el a barátnőjét, fél év múlva visszaadták a gyűrűket.

2009. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
22:02....az a helyzet,hogy szinte mi mar egyutt elunk,mivel van ugy,hogy 2 hetet is egyutt vagyunk ejjel nappal. Nagyon ismerem mar es tudom,hogy o az igazi.Koszike a valaszt.KIcsit megnyugodtam.
2009. ápr. 2. 22:06
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem a férjem 1 év után jegyzett el, de akkor már fél éve együtt laktunk. Ha úgy érzed, hogy minden ok, akkor ne várj.
2009. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
nálunk 3 hónapra volt az eljegyzés 7-re a lagzi 22éve vagyunk egyutt. bármennyi ideig jársz egyutt valakivel az ido fogja eldonteni, hogy tudtok-e majd egyutt élni, mert lakva lehet megismerni a másikat
2009. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nektek kell érezni.Van akik úgy érzik 1 hónap után mintha már ezer éve ismernék egymást. Ha nincsenek kétségek, jöhet az eljegyzés, esküvő.
2009. ápr. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Mi a páromal 1 év után összeköltöztünk albérletbe. akkor ismertem meg igazán ma már van hogy én fejezem be a mondatait:-) 2év eggyüttélés után megkérte a kezem a 3 éves évfordulónkon. úgy éreztük akkor van it az ideje. de ezt mindenki saját maga érzi. ha biztos vagy benne hogy egy életen át tudsz vele élni akkor 1 hónap után sem túl korai!
2009. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!