Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfi várja az esküvőt és a házasságot?

Figyelt kérdés
A barátom mióta megkérte a kezem teljesen be van zsongva. Szerelmesebb mint a kapcsolatunk elején. Mást sem hallok, minthogy ő engem akar örökre, és én vagyok a mindene. Korábban is esett szó az esküvőről, de most teljesen oda meg vissza van, hogy ő mennyire örül, hogy ilyen felesége lehet majd mint én. Én is nagyon boldog vagyok, hogy nemsokára összekötjük az életünket, de azért én még tudok a valós világban élni, ami néha nem mondható el a barátomról. Vigyorog egész nap, van, hogy csak ül mellettem, és üveges tekintettel néz rám. Azt mondja, hogy nem is tudja szavakba önteni, hogy ő milyen boldog, hogy nemsokára hivatalosan is egy pár lehetünk. Próbáltam vele beszélni, hogy ha nem szeretne esküvőt, akkor miattam várhatunk (bár én nem szeretnék várni, mert én is szeretném, ha végre elkezdhetnénk a közös életet mint férj és feleség). Mondtam neki, hogy nem kell megjátszania magát, de ő azt mondja, hogy ezt komolyan gondolja, és nem játsza meg magát. Egyszerűen rájött, amíg készült az eljegyzésre, hogy mennyire fontos vagyok neki, és hogy mennyivel többet érdemlek, mint amit korábban kaptam tőle (pedig nagyon is figyelmes volt mindig is, ajándékokat is kaptam, törődött velem mindig, egy rossz szavam soha nem lehetett rá). Volt valakinek olyan vőlegénye, aki hasonlóan érzett? Én azt hittem, hogy majd úgy kell kikönyörögnöm, hogy házasodjunk össze, hiszen a férfiak ettől úgy félnek mint a tűztől. Erre azt látom, hogy ő ha tehetné, akkor a hétvégén bemenne a legközelebbi templomba, és felhúzná a gyűrűt a kezemre.
2011. aug. 19. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos :D
2011. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

örülj neki, az én párom is nagyon várja, sőt segít szervezni, ő szervezte le a Dj-t az esküvőre. Mondjuk ennyire nyíltan nem mutatja ki, de hasonlóképpen van nálunk is.


Ritka az ilyen, ne vedd problémának vagy feltételezd az ellenkezőjét. Tényleg örülj, hogy van még ilyen férfi a világon és hogy a tiéd :)


Sok Boldogságot.

2011. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 skarma ***** válasza:
88%
Ne keress a kákán is csomót, örülj hogy ilyen odaadó lelkes párod van :)
2011. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok. bár az én vőlegényem nem ilyen, engem szerintem nem zavarna. inkább én vagyok egy kicsit a pörgősebb, de talán mi nem bújtunk ki a bőrünkből. jövő nyáron lesz az esküvő, kérdeztem a párom, hogy vajon velem van a baj, ha nem vagyok bezsongva? azt mondta, nem is baj, majd ha nagyon közel lesz, másképp fogom gondolni. Igazából azért kikészítem, mert folyton azért izgulok, hogy minden rendben menjen :D az én tekintetem szerintem a hivatalban lesz üveges :D amikor már lenyugodtam, és a kezemre kerül a gyűrű :D ne izgulj, szeret téged. Ez nem baj :D inkább ilyen legyen, mint csajozós :) sok boldogságot!
2011. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy pofátlanul gazdag? Már bocsi, de ez jutott először eszembe. Számomra páratlan ez a sztori, pedig rengeteg fiú ismerősöm van, fiú révén. Talán egyetlen egynél tudnám ezt elképzelni, de nála is csak azért, mert nagyon "nő lelkű".
2011. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én férjem is nagyon várta és nagyon boldog volt, hogy feleségül vehet. Én nemkülönben, hogy hozzámehetek. Én is azt hittem, majd halogatni fogja, de amint össze tudtunk szedni egy kis pénzt egy kisebb lagzira (a férjem nemcsak az esküvőt, hanem a lagzit is nagyon várta, pasiktól szokatlan módon), azonnal feleségül vett.
2011. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ő ráadásul amúgy elég férfias típus, szóval nem is nőcilelkű. Pont ez fogott meg benne. Ezért is lepődtem meg, hogy mennyire örült a házasságunknak.

ma 15:36 voltam.

2011. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem vagyok gazdag egyáltalán, amink van, azt ketten gyűjtöttük, az esküvőt is mi fogjuk fizetni mindenestül. Igazából csak egy kicsit meglepődtem (talán meg is ijedtem), és lehet, hogy tényleg már a kákán kerestem a csomót. Remélem, hogy ez a lelkesedése kitart minél tovább, és tényleg olyan boldog lesz velem, mint ahogyan várja. :-)

2011. aug. 19. 15:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen típus...legalábbis ilyen nagyon bezsongó volt az elején. Már 18 évesen oda volt meg vissza a házasság gondolatától, szerencsére akkor idejében meggondolta magát, végül elhalasztotta a lánykérést, s nem lettünk 18-19 évesen jegyesek, hogy aztán éveket várjunk az esküvőre...

Mostanában inkább én vagyok oda a gondolattól, hogy eljegyzés, házasság, ő meg (sajnos) kezdte látni a reális valóságot, hogy mivel orvosin van gyakorlatilag onnan megy nyugdíjba, ahhoz, hogy ténylegesen összeházasodhassunk még várnunk kell pár évet, s így (mivel régebben azt mondtam, hogy eljegyzés után 1-2 évvel lagzi) még várat magára.

De a házasság tényétől és a gondolattól, hogy a felesége leszek, szerencsére még ma is boldog:D

21-L

2011. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy házaspárt akiknél ugyanígy volt az esküvő előtt, van ilyen örülj neki. :)
2011. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!