Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy éves évfordulón eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éves évfordulón eljegyzés korai? Együtt élünk.

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 10:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%

az attól függ, hogy hány évesek vagytok

ha 18-20, akkor korai

ha már közel a 30-hoz, akkor nem

2011. szept. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
elsővel egyetértek
2011. szept. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
59%

Nem értem, 20 évesen miért lenne korai. Nem mindenki olyan, hogy 30 éves koráig csak bulizna, vedelne és pasizna, mint itt nagyon sokan.


Tizenévesen még szerintem is korai, de 20-on felül nyugodtan. Mégis mire kéne várni?

2011. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Kortól is függ, illetve, h mióta vagytok együtt. Mert addig oké, h egy éve, de mióta ismered már a párod, az se mindegy.
2011. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
63%
egyáltalán nem.
2011. szept. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, mi ez a hozzáállás, hogy: "miért kéne várni?". Ugyan mi a francért kéne sietni?? Hogy aztán válás legyen a vége? Igen, egy év után, még nagyon korai....
2011. szept. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%

egyáltalán nem a bulizás miatt írtam, h korai a 18-20

több (egészen más) okom van rá

1. nem mindenki teheti meg, h 20 évesen, munka nélkül, anyuci és apuci támogatásával esküvőt szervezzen

2. sok válást lehetne megelőzni azzal, ha a fiatalok kicsit jobban átgondolnák az ilyesmit, mert a legtöbb esetben az a hiba, h rájönnek, "nem is éltem még", "szinte első komoly kapcsi", "milyen lehet mással?" stb

3. ahogy azt már valaki írta, az, h 1 éve vannak együtt, nem jelent semmit, ennyi idő alatt nem lehet kiismerni a másikat, és az összeköltözés se úgy volt sztem, h a 3. héten már együtt laktak

4. lakva ismerszik meg az ember, ugye..

2011. szept. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Egy év után még boldogan igent mondtam volna. ma már 3 éve vagyunk együtt. Szeretem nagyon is. De ez a szerelem már nem annyira rózsaszín felhős mint az egy éves.
2011. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
20 évesen nagyon kevés embernek van annyi ön- és társismerete, hogy 1 év után reálisan lássa a helyzetét és a párkapcsolatát. Nagyon rózsaszín, hogy megkérik a kezedet, az összes barátnőd sárgul az irigységtől, hogy te már menyasszony vagy, de nem látod, hogy a párodra mennyire lehet hosszú távon számítani, mekkora befolyással lesznek rá más emberek az idők során (ekkor még befolyásolható a személyiség), hogy vállal felelősséget (pl. gyerek), és azt hiszed, hogy ha valami nem olyan jó, az majd megváltozik, pedig nem fog.
2011. szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
50%

Nektek kell érezni, hogy mennyire érzitek a kapcsolatotokat komolynak. Ha száz százalékosan biztosak vagytok benne, hogy együtt akarjátok leélni az életeteket akkor miért ne?!

Nálunk 1,5 év után volt eljegyzés.

Sok boldogságot!


21 éves menyasszony.

2011. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!