Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai volt az eljegyzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai volt az eljegyzés?

Figyelt kérdés

1,5 hónap együtt járás, és 3 hónap ismertség után.


Nem bántam meg, hogy igent mondtam, csak érdekel, hogy mások szerint korai-e. :)


2011. szept. 19. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. De ez nem jelenti azt, hogy nem működik majd jól. Mindenesetre a házasságot azért rakjátok félre még legalább egy-két évig szerintem. A jegyben járás nem kötelez semmire, csupán egy jelzés egymás és a külvilág felé, hogy komolyan gondoljátok.

Sok sikert a közös életetekben, legyetek egymáshoz mindig őszinték, adjátok magatokat, és hamar kiderül, valóban összeillő pár vagytok-e, vagy sem!

2011. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, most még szinte mindenki korainak mondaná,de majd pár év múlva kiderül. De ti tudjátok mennyire ismeritek egymást ilyen rövid idő alatt.

Hány évesek vagytok? Együtt laktok?

2011. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?Nálunk 3 hónap után már a pozitív terhességi teszt volt a téma...ennek 4.5 éve,össze is házasodtunk,és imádjuk egymást.Igaz,mi akkor 34 évesek voltunk.
2011. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem korai. Az összeköltözés is korai, bár aztán ki tudja. Mióta vagytok most együtt? Hány évesek vagytok?

Én ismerek egy ilyen párt, pár hónap után házasodtak már, aztán most, két év után jönnek a problémák, mert kezd eltűnni a rózsaszín köd.

2011. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kicsit függ a kortól


Régebben simán rámondtam volna hogy igen,nagyon korai.

aztán jött,látott és győzött,elnyerte a sivem egy olyan férfi,akivel első randin eldöntöttünk egy szőke göndörfürtös kisfiút szeretnénk.1 hónapra rá eljegyzett,1.évfordulón összeházasodtunk,és ha a dokik nem tévednek,akkor szőke fürtös kisfiú helyett egy szépen fejlődő kislányunk lesz,és ha minden jól megy,8.házassági évfordulóra fog születni :)

2011. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Korai, szerintem, de már mindegy:)
2011. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rendkívül korai. Főleg akkor ha fiatalok vagytok, és gyanítom azok vagytok.
2011. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A "kedves" kérdező sok! kommentjéből látszik,hogy mennyire lehet érett...
2011. szept. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
anyósomék 3 hónap ismerettség után összeházasodtak, 24-25 évesek voltak, ez 29 éve történt, boldogan élnek mig meg nem halnak szerintem...emberől függ mi korai és mi nem. én együtt jártam valakivel 8 évig, de hozzá nem mentem volna az biztos. aztán megismertem a férjem, rögtön össze is költöztünk, az egy éves évfordulón már összeházasodtunk. van akivel találsz, van akivel nem. nem csak idő kérdése.
2011. szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az emberek mindig ugyanazokat a hibákat követik el!
2011. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!