Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párommal novemberben jöttünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal novemberben jöttünk össze, de már előtt 1 hónappal beszélgettünk. Én 33L, Ő 36. Márciusban szeretnénk az eljegyzést megtartani. Szerintetek korai még vagy "ebben a korban" már nem nagyon számít mint ha 19-20 évesek lennénk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
ha ti is úgy érzitek, akkor nem korai. Én úgy gondolom, hogy a "ti korotokban" azért már az ember kiélte magát, és tudja, hogy mit vár el a másiktól, nem vágyik bulizásra, inkább nyugalomra, családra, társra. Ha ezt megtaláltátok egymásban, és úgy érzitek, hogy össze kötitek az életeteket, akkor sok boldogságot kívánok! :)
2012. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
2011 novemberében? :O Szerintem korai. Szinte 100%, hogy pofára esés lesz ennek a vége. Várjatok még!
2012. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Korai. Összeköltözés okés, de egy életre elköteleződni még nem.
2012. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

azt mondják a szakemberek, hogy 3 év együttélés kell ahhoz, hogy valóban megismerd a másikat

nekem korai lenne nagyon, de majd biztos jönnek azok, akik néhány nap ismeretség után összeköltöztek, összeházasodtak és bejött nekik

szerencse is kell hozzá

2012. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Megjöttem. :)

Mi 1 hét ismeretség után jegyeztük el egymást. Esküvő mondjuk 1,5 év múlva lett, de végig komolyan gondoltuk minda2en és nem is bántuk meg.

Van egy gyönyörű kislányunk is azóta, akit imádunk. És persze egymást is.

Van abban valami állandóan romantikus, amikor a házastársad mindennap tud valami újat mutatni, amit még nem ismersz.

Szerintem ezt csak ti ketten tudhatjátok, hogy mikor jött el az ideje. Ha komolyan gondoljátok, akkor hajrá! És nem kell mások véleményével foglalkozni. Úgysem ők fogják együtt leélni az életüket, hanem Ti.

2012. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Én a férjemmel 1,5 hét után költöztem össze, 1 hónap után megkérte a kezem, rá 7 hónapra összeházasodtunk.

Igaz mi előtte 7 évig legjobb barátok voltunk, szóval ismertük egymást, mint a nyitott könyvet, régebben barátként laktunk is együtt...


Ti érzitek, ha úgy érzed, hogy nagyon jól ismered és így, ahogy van, megfeleltek egymásnak, akkor miért ne? :)

2012. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást, nincs az a rózsaszín köd, inkább letisztult érzések vannak. Vannak terveink, közös lakás, esküvő, baba.
2012. jan. 10. 16:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Butaság ilyen kérdésben másokra hagyatkozni. Nektek kell eldönteni és nem vadidegeneknek.
2012. jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
És nem értek rá? Ez nagyon-nagyon korai, legalább 1 évet éljetek együtt. Szerelem sincs, én ezt sem pozitívumként élném meg. Nem inkább kapuzárási pánik?
2012. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha 5-10 évvel fiatalabbak volnánk, azt mondom ráérünk. Benne vagyunk a korban, szeretnénk családot alapítani. Nem mondtam, hogy nincs szerelem, szerelemmel szeretjük egymást. Persze, hogy mi döntjük el, csak kíváncsi voltam mások véleményére.
2012. jan. 11. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!