Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális dolog-e ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog-e ha egy pasi röpke 3 hónap ismeretség után jegygyűrűt vesz egy nőnek, akivel szinte nem is ismerik egymást, egy napot nem laktak együtt, a nő elvált alapvetően nem házasság párti?

Figyelt kérdés

Jóval idősebb is a pasinál. Ez mondjuk nem is lenne gond. Csakhogy ezzel még nincs vége a storinak.

Mint kiderült a pasi úgy vett gyűrűket, hogy arra sem emlékszik csajnak melyik gyűrű tetszett! Aztán, hogy lehet karikagyűrűt venni úgy, hogy az állítólagos ara jelölt nincs is jelen. Kihez vagy mihez mérte a gyűrűt? Tehát a véleményetekre lennék kiváncsi, hogy vajon mi a célja a pasinak ezzel a lépéssel, hiszen a hölgy világossá tette, hogy nem akar házasodni. Inkább az együttélést választja. Meglátásom szerint bizonyítani akarja, hogy ő a pasi és az lesz amit ő szeretne. Illetve egy kaptafára veszi a nőket, ha az exe pénzzel és értékes ajándékokkal megvehető volt, akkor biztos a másik is elájul egy 420. 000 ft-os komplett ajándékcsomagtól. Mely ugye a srác nézetei szerint egy életre szól (na) Ja és persze az "ajándék " most eladásra kerül.


2012. jan. 24. 12:08
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Vagy úgy érzi, megtalálta élete párját. A férjem is nélkülem vett gyűrűt, 3 hét után, ráadásul alig ismertük egymást, fiatalok voltunk. A gyűrű tetszett, és jó volt rám. :)
2012. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
84%

Menjünk sorban:


Normális-e, ha 3 hónap után gyűrűt vesz?

- Szokatlan, és kissé korai, de azért a normalitásban még benne van.


Normális-e, ha a nő idősebb a pasinál?

- Múlt századi konvenciók szerint nem, gyakorlatilag nem hiszem, hogy ennek akkora jelentősége lenne. Nem tudom, mennyi a "jóval", de mondjuk 10 év vagy annál kevesebb szerintem még bőven OK.


Normális-e, ha nem emlékszik a pasi, hogy a csajnak melyik gyűrű tetszett?

- Nem teljesen, ilyen fontos döntésnél nem ártana ezt azért megfigyelni-megjegyezni, de mondjuk egy pasinak a legtöbb ilyen mütyür egyformának tűnik....


Normális-e, ha az arajelölt nincs jelen a vásárláskor?

- Igen. Sok párnál meglepetés a gyűrű, a méretet meg elég egyszerű megmondani: vagy leméri egyszer a nő ujját vagy másik gyűrűjét, vagy magával visz egy gyűrűt, vagy kicsit nagyobbat vesz, amit aztán méretre szűkíttetnek.


Mi a célja a pasinak?

- Csak az ég tudja, de a legvalószínűbb, hogy el akarja jegyezni..? Nem? Azt nem értem, hogy a pasi exe hogy jön ide.


Az egész sztoriban a legfurább, hogy most eladják.

2012. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
69%

Miért feltételezed rögtön a rosszat?

Nem lehet, hogy egyszerűen belehabarodott a nőbe, se lát, se hall, és világgá akarja kürtölni, egyértelművé akarja tenni a szándékát?

A gyűrű meg sokszor meglepetés, nem?

Gondolom úgy van vele, ha nem passzol a méret, kicserélik, nem szokatlan ez.

2012. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Talán a férfi el akarja kápráztani a nőt; bebizonyítani, hogy annak ellenére, hogy fiatalabb nála, mégis lehet rá számítani, mind érzelmi, mind anyagi szempontból. Szerintem nem "ajándékkal megvenni" akarta a nőt, hanem lenyűgözni egy szép meglepetéssel a szerelmét. A gyűrű eladása nekem sem világos.
2012. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Tehát: A nő világossá tette,hogy nem házasságpárti és nem is kíván együttélésnél messzebb menni.

és közel 20 évvel idősebb a pasinál. a gyűrűt meg olyan helyen vette meg ,ahol világossá tették számára,hogy nem cserélik vissza. Az ex pedig úgy jön a képbe,hogy imádta az ilyen és ehhez hasonló szituációkat. Mellesleg hozzáteszem,hogy nem hajlandó a csaj nagy esküvőt tartani és nagy felhajtást sem akarna még ha akarna is esküvőt ,akkor sem.

Ez megint csak konfliktus forrás.

2012. jan. 24. 12:30
 6/46 A kérdező kommentje:
A gyűrű eladása mellett azért döntött a pasi,mert a csaj világossá tette,hogy nem akar házasságot! Volt már neki és elég volt belőle! A csaj amúgy elég határozott és van egy sajátos életfelfogása is. Neki ennél jóval hosszabb idő kell,hogy egy ilyen dologba belevágjon.
2012. jan. 24. 12:34
 7/46 anonim ***** válasza:
87%
Sok élettárs kap gyűrűt, mert ez is az összetartozás jelképe. Nem kell rohanni utána megesküdni.
2012. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
64%
te vagy az irigykedő ex mi? :) átlátszóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!
2012. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Egyetértek. Én is ezt mondtam. kértem és könyörögtem,hogy ne vegyen karikagyűrűt. nekem pl bőven jó az amelyiket kinézte "kisérő"gyűrűnek. Azt pl. hordtam volna. De ő nem! Rohan mert ő most megmutatja!!

Így járt. Most lehet,hogy a kapcsolat bánja!

2012. jan. 24. 12:37
 10/46 A kérdező kommentje:
Nem !!! Nem vagyok az exe!!!!!! Én a jelenlegi vyok aki nem akar férjhez menni újra!
2012. jan. 24. 12:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!