Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy lány nemet mond, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nemet mond, akkor van még egyáltalán értelme a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Nyilván komoly kapcsolatoknál a cél, hogy a két fél összekösse az életét. (Tudni lehet, hogy ebben az esetben a lánynak nem magával a házasság intézményével van baja.) Van még értelme folytatni? Aki igazán szereti a másikat, annak jelenthet ekkora gondot az elköteleződés?
2012. febr. 2. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdés, mit érez a nem szó mögött. Olykor csupán dacból is nemet mondunk, hol ott igent szerttünk volna. Tudod, haza kisérhetlek, meg hát.
2012. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Neki még idő kell, nem biztos magában stb...
2012. febr. 2. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem biztos magában. Régóta együtt vagytok?

Mert ha még nem olyan sok ideje,lehet, hogy még nem biztos a kapcsolat jövőjében. De azért ez nem olyan jó dolog... :(

2012. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
mi az előzmény?az sem mindegy..lehet hogy nem érzi még kész magát a dologra ami nem jelenti azt hogy később nem akarja.bár kérdés hogy miért mondj hogy nem akarja.
2012. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem szabad meghátrálni 1 nemtől. Ezt üzeni a férjem. Ő többször is megkérte a kezem a legváratlanabb helyzetekben is. Megkérte romantikusan is, és csak úgy odavetve a kérdést is. Mikor végül igent mondtam, megragadott, és azonnal elvonszolt az anyakönyvvezetőhöz, nehogy meggondoljam magam.
2012. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A lányok ha nemet mondanak, az általában azt jelenti, hogy "még nem". Lehet, hogy később sem, de van esély. Ha azt mondja, hogy "talán", az a valódi nem nála.
2012. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy lány nem biztos magában, és nem két hónap után, hanem egy-két év után kérted meg a kezét, akkor azt azt jelenti, hogy jobban teszed, ha nem vesztegeted vele az idődet.

Egy lánynál azért egy-két év elteltével már elég határozottan körvonalazódik, hogy el tudja-e képzelni az illetőt férjül, gyermekei apjául vagy sem.


Kérdezd meg, miért gondolja azt, hogy bizonytalan, veled van-e a problémája. És sarkalld, hogy mondja ki, mit érez, és ne köntörfalazzon!!!

2012. febr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én párom azt mondta egyszer fogja megkérdezni. Ha Nem-et mondok, akkor azt mondta számára tiszta lap lesz, akkor nem lesz értelme folytatni.


Én elhiszem, hogy nagy bántás egy férfinak a NEM, hiszen elég nehéz döntés ez részéről is.

Én megértem a páromnak ezen hozzáállását...


Mondjuk én nem mondanék nem-et, alig várom, hogy végre IGEN-t mondjak, már elég rég óta érik bennem a dolog. 4,5 éve.


Üdv. 21-L

2012. febr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezer meg egy dologtól függ. Hány éves a lány, mióta vagytok együtt, hogyan kérted meg (tudta-e, hogy nem csak viccelsz), számodra és számára mit jelent a házasság (van, akinek ez egy a családalapítással, és lehet, hogy ő még szórakozni szeretne), és még sorolhatnám. Kérdezd meg az okát, és utána mérlegelj! Nem kell azonnal szakítani, csak alaposan meg kell beszélni és elgondolkodni a folytatáson. Megértem,h ogy bánt, de ez nem a világ vége. L27
2012. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. Egyik barátom 3 év után kérte meg a lány kezét, aki nemet mondott, időt kért, bizonytalan, stb... Nekem furcsa, hogy minden ugyanúgy van, mint ezelőtt, tart a kapcsolat, nagy a boldogság. Én egy nem után ha nem is szakítanék rögtön, de nagyon komoly gondolkodóba esnék, hogy akkor mi értelme az egésznek.
2012. febr. 3. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!