Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Illik ajándékot venni eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik ajándékot venni eljegyzésre?

Figyelt kérdés

Hivatalosak vagyunk unokatesóm eljegyzési ebédjére. Nem tudom, ilyenkor illik-e valamilyen ajándékot vinni.

Nem akarom őket megkérdezni, hisz csak illetlen lenne.


Valaki volt már hasonló helyzetben?


2012. febr. 24. 14:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Biztos ismertek olyanokat,akik mennek még,szerintem nyugodtan meg lehet őket kérdezni,hogy mit visznek,mondjuk azzal az ürüggyel,hogy nehogy ugyanazt...:) De szerintem ahol tényleg az a lényeg,hogy szeretik egymást és összekötik az életüket,nem fognak elvárni semmit,lehet örülni egy üveg finom bornak vagy pezsgőnek,esetleg még szoktak összeállíttatni kosarat,amiben van pár dolog,amit szeretnek a házasulandók (pl. kávé,csoki,meg ami még jól jöhet).
2012. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
(JA és a régi rossz tapasztalatokon,rossz emlékeken azzal lehet változtatni,ha újakat teremtünk helyettük!!:) Például azzal,hogy ha már lehetetlenség is minden napot ünnepként kezelni,legalább amikor van valami jeles esemény,akkor ünnepeljünk és örüljünk egymásnak. Ettől még más napokon is ugyanúgy lehet,de fordítva is igaz: hogyha 1-1 napon tüntetőleg nem vagyunk hajlandóak,akkor mégis máskor milyen alapon..?;))
2012. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nálunk a tágabb családban sehol nem volt eljegyzési összejövetel, semmilyen formában, de ha lenne én oda nem vinnék ajándékot. Esetleg virágot, stb., ami az általános figyelmesség kategóriájába belefér. Az ifjú párt az esküvőjük alkalmából szoktuk megajándékozni, ha nincs konkrét kívánságuk, akkor készpénzzel.
2012. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!