Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy 4,8grammos karikagyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 4,8grammos karikagyűrű párnak mennyi a reális ára?

Figyelt kérdés

sajnos halasztanunk kell az esküvőt, és így csak a szekrényben állnak ezek a gyönyörűségek. ezért szeretném eladni. szerintetek, mennyiért lehetne?

fehér és sárgaarany is van benne


2012. márc. 9. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ékszerüzletben általában 5-6 ezerért veszik be grammját. ha veszel helyette mást, akkor kb 9 ezerért számítják be grammját. szerintem ne add el, nem éri meg, nagyon nem. aztán ha majd kell, majd vehetitek meg megint, 3X annyiért, mint amit most kaptok érte
2012. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mi karikagyűrűink összesen 8 grammot nyomnak (az enyém miatt, mert nagyon vékony ujjam van) 6mm széelesk, sárga és fehér aranyból vannak, 130.000-be kerültek. Az arany grammja 13.000 ft, de most itt nálunk Nyházán 6500-ért veszik be grammját. Én nem adnám be.
2012. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én sem szeretném beadni, sokkal inkább eladni. nem tudom, mennyit kérhetnék értük, hisz kizárt, hogy annak az árnak a közelében vegye meg valaki, amennyiért mi vettük... :S


sajnos anyagi okok miatt mindenképp meg kell válnunk tőlük :(

2012. márc. 9. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:

tedd fel vaterára


10ezer/gramm kb amit kérhetsz,pesze karáttól függ,és hogy vane papirja

2012. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jól átgondoltátok? Az arany ára évek múlva az eddigi tendenciákat nézve folyamatosan nő. Milve az esküvő nem elmarad csak kitolódik szerintem nagyon is jól járnátok ha az a gyűrűpár porosodna tovább a szekrényben mert pár év múlva úgy is kelleni fog... El tudom képzelni, hogy biztos kell a pénz jelenleg, de szerintem gondoljátok át még párszor, hisz te is mondtad csak olcsóbban tudnátok eladni mint ahogy vettétek. Vagy hordjátok bal kézen, ( jegyesség ) és legalább nem is porosodna.


Egyébként a kérdésedre válaszolva, 7000 ft-ért beszámítják mint törtarany, vagy a zaciba lehet bepróbálkozni. Esetleg vatera, bár szerintem ott nehéz eladni drága gyűrűt.


Minden jót! :)

2012. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!