Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai olyan párnak az eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai olyan párnak az eljegyzés, ahol mindkét fél tanul és még nincs önálló keresetük?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem, hol függ össze a 2. Bármikor lehet.
2012. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Az a fontos, hogy legalább 2-3 éve lakjatok együtt, mert ahogy mondás tartja "Lakva ismerjük meg a másikat", és biza ha még itt sem tartotok akkor lehetnek meglepetések.
2012. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem eljegyezni valakit "bármikor" lehet.Úgy értem, ha már együtt vagytok pár éve, szeretitek egymást, akkor az eljegyzéshez nem kell más.Egy szép gyűrűt 5 ezer ft.-ért is lehet venni, nem kell százezreket rákölteni.És számomra az eljegyzés nem egyenlő azzal, hogy egyből esküvő is legyen, így a pénz, saját kereset szintén nem fontos.Én pl. szeretnék több ideig(nah nem 10 évig, de 1-2 évig simán el tudom képzelni) menyasszony lenni, hogy élvezzem ezt a helyzetet, hogy a szerelmemmel együtt élvezzük.

Nem vagyok eljegyezve, de én így vélekedem a dologról.Csak a szeretet a fontos, ha az megvan, akkor nem kell más.Nem a pénzen múlik ez a dolog szerintem.

2012. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ, mi az értékrendetek. Pl. az én nézetem szerint az olyan eljegyzésnek, amit mondjuk másfél éven belül nem követ házasság, nincs értelme. Engem azért ne jegyezzenek el, hogy legyen mit mutogatni, aztán évekig jegyben vagyunk. Vannak elegen, akik 5-10 éve menyasszonyok, nem akarok közéjük tartozni. Ja és pláne úgy hülyeség, hogy még az összeköltözésre sincs kilátásuk a közeljövőben, nemhogy házasságra...

Ilyennek nem sok értelme van, de mint mondtam: szerintem.

2012. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Mi ebben a helyzetben vagyunk a párommal és arra jutottunk, hogy korai még.
2012. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
az attól függ: ha az eljegyzés nektek csak egy amolyan gesztus egymás felé, akkor mehet. ha jelent is valamit akkor korai
2012. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Rajtatok áll a dolog! Mivel ez a jövőben a ti házasságotokról fog szólni, gyakorolhatjátok már most, hogy milyen az, amikor csak ti ketten döntötök valamiről.
2012. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
szerintem semmi értelme így
2012. ápr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Technikailag persze, bármikor el lehet jegyezni valakit. De ne felejtsd el, h ez egy ígérte arra, hogy hamarosan esküvő. Ha ezt nem tudjátok most meglépni, vagy még nem akarjátok, akkor felesleges.
2012. ápr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én úgy fogalmaznék, nem tanácsos.
2012. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!