Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kerlek adjatok tanacsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerlek adjatok tanacsot hogyan kerjem meg az eletem szerelme kezet? Tapasztalat? Vagy valami jo story? Mivel sajnos meghaltak a szulei nem tudom hogy mennyire lenne bolcs dolog csaladi keretek kozt?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 25. 00:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Legy onmagad, ez a lenyeg. Ha valahogy ugy vezeted fel a dolgot, ami nem te vagy, hamar lelovod a poent es meg a kerdes elott tudni fogja, mit akarsz. Ne legyen tul meglepetesszeru, mert akar rosszul is elsulhet. Es mindenkeppen gyozodj meg arrol, hogy ahogy meg akarod kerni a kezet, az szamara biztos jo lesz e. Mondjuk lehet, hogy szegyenlos, es egy etterem kozepen nem szeretne hallani ezt a kerdest, vagy ilyesmi.

Meg kell tudni az "elvarasait" ebben az ugyben.

De egyebkent a Julia Roberts - Richard Gere menekulos menyasszonyos filmjeben van egy lanykeres, ami nagyon tetszik. Mikor Richard Gere elmondja Julia Robertsnek, hogy o hogyan kerne meg a kezet, vegul a lany keri meg a fiu kezet, ugyanazokkal a szavakkal. Nekem az nagyon tetszett. Valami olyasmi volt, hogy: Nezd, nem mondom, hogy minden szep lesz es jo, lesznek nehezebb idoszakok....stb. Tulajdonkeppen a legromantikusabb az volt, hogy vegul is tenyleg igy tortent a kez keres, az mar mellekes, hogy nem a szokott leosztasban:D

2012. ápr. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
71%
Szerintem is az a legszebb dolog ha letérdelsz elé, megmondod neki hogy szereted, és megkéred a kezéd. Az előttem író jól írta : Légy önmagad... Sok sikert :D
2012. ápr. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell letérdelni,az csak a múlt század elején volt divat a gazdag családoknál. No,meg az amerikai filmekben.

Bármikor és bárhol mondhatod neki,hogy: Szeretném ha összeházasodnánk. Feleségül jössz hozzám? Ja igent mond,akkor beszéljétek meg a továbbiakat. Vegyétek meg a karikagyűrűket,és húzzátok fel egymás ujjára. Ha van pénzed,akkor vehetsz neki kísérőgyűrűt is. Az nem kell a lánykéréshez!

2012. ápr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
72%

Család előtt csak akkor, ha már kettőtök között igent mondott. Szomorú, hogy meghaltak a szülei, de a hivatalos lánykérésre a rokonok közül vkit biztosan meg lehet hívni!

Minél eredetibb, annál jobb! Nem kell filmben, könyvekben látott olvasott mintákat követni! Találj ki vmi eredetit! Hol találkoztatok először, mit csináltatok akkor? Ezek kapcsán biztosan eszedbe jut valami.

2012. ápr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Sztori: Farm ahol élünk. Adam meg akarja kérni a Mary kezét. (Mindketten vakok.S vakok iskolájában tanitanak.) Szegény gyakorolja,hogy mit mond meg hogy mondja... Végül bemegy a Mary szobájába aki épp dolgozatokat javit.

A:Mondanom kell valamit.

M:Igen?

A: Elmegyek a postára.Neked adjak fel valamit?

M: Nem kell köszönöm. Javitom a dolgozatokat tovább.

A: Ok. Kimegy..


Eltelik egyperc,visszamegy. Valamit akarok mondani.(Adam)

Igen? Csak nem azt akarod mondani?Hogy a postára mész? (Mary)

Nem,nem. Csak azt hogy ki kell költöznöd a szobádból.(Adam)

De miért? Mary) teljesen kétségbeesetten.

Azért mert azt szeretném,hogy ha az én szobámba átköltöznél,mint a feleségem..(Adam)

Hu Adam:) Igen,öröm öröm ujjongás.:)



Mi sztorink: Nyár volt és jó idő. Olyan meleg volt hogy nappal nem tudtunk menni sehova,párom dolgozott akkor.

Igy éjszaka kimentünk a Blaháról a 7éjszakaival a ÁzsiaCenterhez.(oda akartunk erre a Szentmihályi utra jutottunk ki. ) S a sofőr leszállitott minket.Erre olyan hideg lett,hogy ott vacogtunk fél órát mire indult a busz.. A utcai reklám táblánál melegedtünk.. Volt vagy éjfél és azt se tudtuk hol vagyunk. Bujtunk egymáshoz:) S megkérdezte ott éjjel,hogy van-e kedvem.Igent mondtam,már családi körben is megkérte a kezem. S a dédim gyürüjével kére meg a családi körben a kezem. Ezután hazamentünk,S másnap meg kaptam egy gyönyürű gyürüt. :)26L

2012. ápr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 DannyZuko ***** válasza:
72%
Én úgy csináltam nomád módon, hogy követve a régi hagyományokat, összehívtam a családot. A szüleimet és a feleségem szüleit. Süti stb... scaládi találka. senki nem sejt semmit. Majd közöltem, hogy miért is gyültöünk ma itt össze és megkértem a kedvesem kezét az apukájától, majd megkérdeztem tőle is, hogy lenne e a feleségem.
2012. ápr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

miért pontoznak le mindenkit????

nekem a párom úgy kérte meg a kezem, hogy otthon voltunk, és nem tudtunk menni sehova, mert rossz idő volt. Aranyos volt, mert vett pezsgőt, beszélgettünk, a kedvenc dalaimat tette be :) kicsit sejtettem, de a rossz idő miatt nekem is rossz kedvem lett, le is cseszett szegény utána, hogy nem lehet nekem kedveskedni :( és sajnos igaza volt :( na mindegy, a lényeg, hogy beszélgettünk a keresztlányunkról, aztán letérdelt az ágy mellé, mert természetesen onnan nem tudott kirobbantani, és megkérdezte, hogy mielőtt a sajátjainkról beszélnénk, nem lennék-e a felesége :D :D persze először mondtam, hogy hiszen már megbeszéltük, hogy leszek. (már sokszor szó volt róla, így azt hittem, megint csak poénból kérdezi), aztán elővette a kis dobozkát, és ott volt a A GYŰRŰ! :)

majd egy éve :) és nemsokára lagzi:)


az én tanácsom, hogy mindenképp olyan helyre vidd, amit szeret, légy önmagad :) én pl. nem szeretem a sablonos dolgokat. Étterem, eiffel torony, ünnepek... levágós, és snassz. legalább is számomra, ízlés kérdése, más meg ezt szereti. és ez a te dolgod, hogy kiderítsd, melyik az ő ízlésének megfelelőbb :) viszont én nem ajánlom a családi keretek között történő megkérést, egyrészt én úgy gondolom, ez két emberre tartozik, az ünneplésre ott a lagzi, a másik, hogy lehet eléggé zavarban lennétek mindketten :D


Sok boldogságot!

2012. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel ébredés után, egy szép hétvégi napon örülnék a legjobban, ha megkérnének, amikor még összebújva fekszünk kicsit ébredés után. Akkor olyan nagyon meghitt és békés minden. :)
2012. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Elso valaszolo vagyok. Nem ertem en sem a lepontozast. Tobb ember pontozott le mindenkit, ez biztos. Szerintem valakinek ez a hobbija, osszefog par idiota es nyomjak a kezecskeket talalomra, aztan jot kuncognak a bugyutasagukon. Mas magyarazatot nem talalok ra.

Bocs az offert, ezert tenyleg megerdemlem a lepontozast, mert nem a kerdesre reagaltam.

2012. ápr. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

MINDENKINEK koszonom a valaszokat.

Arra jutottam hogy piros gyertyakbol fogok kitenni egy hatamas nagy szivet. a haloszobankba (ami eleg nagy szoval lesz hely,mert nagyot szeretnek)!!

es mivel a rozsa a kedvence tele lesz vele a szoba.

nagyon izgulok nehogy valami ne ugy alakuljon ahogy szeretnem.


mivel nagyon szegyenlos ezer gondoltam az otthoni leanykeresben.

2012. ápr. 26. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!