Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fehérarany eljegyzési gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehérarany eljegyzési gyűrű és ezüst karikagyűrű nagyon rosszul néz ki egymás mellett?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem nagyon látszik a külömbség. De sztem. inkább mind kettõ legyen fehér arany.
2012. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem látszik a különbség. Úgyhogy miért nézne ki rosszul?
2012. máj. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
3 hete rendeltettük a karikagyűrűket.Fehérarany lesz.Az eljegyzési gyűrűm is fehérarany.Összehasonlítottam egy ezüsttel, látszott a különbség.Aki nem ismeri annyira, az nem veszi észre a különbséget,de egy fehéraranyat összehasonlítassz egy ezüsttel észrevehető.
2012. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Megkérdezhetem, hogy mennyiért vettétek a fehérarany gyűrűket, mert ahol mi néztük 150-200ezerért mondtak egy párt.

Sajnos annyi pénzünk nincs egy karikagyűrű párra. :(

Ezért gondoltuk azt, hogy az eljegyzési gyűrű fehér arany lesz a karika pedig ezüst.

2012. máj. 15. 11:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Az eljegyzési 12000 ft volt, a karikagyűrűk 55000 ft.A napokban lesz kész :)Kereshetek hasonlót,mint amilyen lesz.
2012. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azt megköszönöm:)

Mi az eljegyzési gyűrűre 20-25ezerteg gondoltunk. A karikagyűrűre meg 80ezret.

2012. máj. 15. 11:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen lesz, csak fehéraranyba.4mm-es, féldomború és fényes.A minta hasonló: 23-as minta.


[link]

2012. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, rosszul néz ki!

Nem értem, hogy miért pont a karikagyűrű esetében gondolkodsz ezüstben. Fordítva már inkább érthető lenne, bár akkor sem viselném egy kézen őket.

A karikagyűrű nemcsak egy gyűrű, hanem azt tényleg élethossziglan viseli az ember, a maradandóságot szimbolizálja, anyagában is tartósabbnak kell lennie.


Nem tudom hol mondtak nektek ilyen horribilis árakat, de mi 2 éve házasodtunk, és a budai bevásárlóközpont ékszerszalonjaiban akkor 55 ezerért adták a fehérarany karikagyűrűt (érdekesség: az emeleten cirkónia kővel, a földszinten pedig brill kővel, ugyanannyiért), a férjem mérete valamivel drágább volt (persze kő nélkül), mert nagyobb, olyan 70-80 ezer forint. De a nem felkapott helyeken biztos még ennél is olcsóbb...

2012. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem egyik ilyen-másik olyan

szerinted látszik?


[link]

2012. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8as! a kérdező a két gyűrűre mondta az árat! és ha te is összeadod kettőtökét, az már közelít a 150hez...


amúgy ha nem akartok drágát, de tartósat, javaslom a wolframot! nekünk is az lesz valószínű, keress rá!

2012. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!