Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek korai lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai lenne?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk eggyütt a párommal..ő 24 en 21..tudom,erzem hogy ő az igazi,mar az első pillanattól,hogy megláttam.lehet,hogy régimódi vagypk,de ez tényleg szerelem volt első látásra.Eggyütt szeretnénk leélni az életünket.De szerintetek még nem korai az eljegyzésről ,házasságrol,babáról beszélni??föleg ,mert a tesója 30 és már régen eggyütt van a barátnőjéel és nem tervezik az esküvőt.Nem lenne fura,hogy ha nálunk hamarább lenne?
2012. máj. 28. 12:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
nem lenne fura ha lenne, mi 5 éve vagyunk együtt, mi is terveztük már az életünket 2 év után, de anyagi okokból és a párom családja miatt még nem sikerült házasodni, mondjuk mi már 3 éve együtt lakunk. Ha nektek lesz akkor lesz, lehet ők soha nem is házasodnak majd mert nem számít nekik.
2012. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az fura, hogy két év alatt egyszer sem került szóba, legalább mint elméleti kérdés. Miről szoktatok egyáltalán beszélgetni?
2012. máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Ember tervez, Isten végez... Mi 4 éve voltunk együtt, tervezgettünk, csodás volt minden, de aztán elhagyott.. Ennyit erről, de tervezni nyugodtan lehet!
2012. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Szóba jött! Én nem azt írtam,hogy nem jött szóba,hanem azt hogy ez még nem e korai...ez nálunk minden héten szóba jön,sőt már jövőre a babát is terezgetjük..csak nem tudom,hogy nem e korai ez ennyi idős korban...
2012. máj. 28. 12:50
 5/35 anonim ***** válasza:
76%
első vagyok, figyelj, unokatesóm most 21 éves és fél éves a babája, boldogok, mindenük megvan, miért lenne korai? lehet neked az, mert kétségeid vannak, de nem feltétlen sül el rosszul. Anyukám is 23 évesen szült és azóta sincs semmi gond.
2012. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
61%

Tedd fel még ezt a kérdést vagy 5×.

Legutóbb még 20-24 évesek voltatok..

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..

2012. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Drágaság igen,de talán más véleményére is kíáncsi vagyok,mert ott csak azt kaptam,hogy talán nem is szeret igazán ha nem akar eljegyezni...es azert irtam,hogy 21,mert 1honap mulva annyi is leszek...itt legalabb ertelmes tanacsokat kapok..
2012. máj. 28. 13:22
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki 30 évesen sincs kész a házasságra, van, aki meg már 18 évesen is elég érett rá. Ugyanez igaz lehet egy 10 éve tartó kapcsolatra vagy egy 1,5 évesre is, csak a két ember látja, hogy mikor érdemes meglépni ezt.

Miért idegenek véleményét várod, miért fontos, hogy ki hány évesen házas/nem házas... ez szimpla éretlenségre vall, ha két ember nem tudja egymással megbeszélni azt, ami csak kettejükre tartozik. A legtöbb ilyen kérdés felesleges, mit lehet erre mondani? Nem ismerünk, nem látjuk a kapcsolatodat, nem kell, hogy mindig fogják a kezedet, ülj le a pároddal, beszélj neki róla, hallgasd meg a válaszát, vond le a következtetéseket. Nem annyira komplikált, mint amekkora ügyet csinálsz belőle.

19L

2012. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Drágaság!

Akkor ezek szerint nem jutott el a tudatodig az előző kérdésedre adott válaszom:

"Figyelj! A párommal mi is közel két éve vagyunk együtt. Ő is 24 ahogy a te párod és én is 20 éves vagyok. Még így is azt mondom, hogy ebben a korban két év röhejesen kevés idő mondom, hogy ebben a korban két év röhejesen kevés idő ahhoz, hogy eldöntsd, vele akarod leélni az életed, neki akarsz gyereket szülni akarsz gyereket szülni. Nem írtad, hogy együtt éltek-e, ezt pedig nem ártana tudni Dolgozol vagy suliba jársz még? És Ő? Nálunk is szóba került már de nekem az az elsődleges, hogy két éven belül letegyem a diplomámat és elmehessek két éven belül letegyem a diplomámat és elmehessek dolgozni, ugyanis egy esküvő sem 2 forint ugyebár a családalapítással járó költségek meg aztán pláne nem."

2012. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Bocsi,valamit kétszer másolt be:/
2012. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!