Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyibe kerül a legolcsóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül a legolcsóbb karikagyűrű pár?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

miénk 70 ezer volt de a válást fontolgatjuk, ami még többe fog kerülni.

Szóvak ne házasod össze senkivel, nincs értelme!


Ez egész úgy is váláshoz vezet!


Rabszolgasors az egész, és úgy is csak kihasznál a másik!

2012. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ugyan már, ezüst karikagyűrűk 10 ezer körül már kaphatók.
2012. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért írnak olyanok, a házasság/eljegyzés kategóriához, akik a válástól (amit részben saját maguk okoztak, akár egy rossz párválasztással) meg vannak keseredve??? Nem azt kérdezte a kérdező, hogy érdemes-e megházasodni...


Bocsi, de ez nagyon zavaró.

Egyébként ha nem ragaszkodtok aranyhoz, akkor már 5-10 ezerért vannak szép ezüstök. Menjetek el több boltba és nyugodtan nézzetek körül és próbáljátok meg a gyűrűket. Mi is így találtuk meg álmaink gyűrűjét. :)


24N

2012. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy egy egyszerű, praktikus információt kérő kérdésre miért kell a váló emberek sirámait nézni... :)


Mindenesetre tényleg ezüstöt érdemes nézni, én jobban is szeretem, mint az aranyat, és mivel ez egy jelkép, semmi nem múlik az árán. Sok boldogságot!

2012. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3.! Nektek milyen gyűrűtök lett? :)


Kedves Utolsó! És Nektek milyen a gyűrű? :)


Köszönjük a jókívánságokat!

2012. júl. 30. 11:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Amit mi kinéztünk (ezüst), 16000 Ft lenne, gyönyörű szépek, csak mivel nem szeretünk ékszereket hordani, most tetoválásban gondolkozunk.

De láthatod, szinte fillérekből is lehet gyűrűt venni, nem muszáj százezreket költeni, ha nincs rá keret, vagy feleslegesnek tartjátok.

2012. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szép ezüst karikagyűrűk vannak már 1-2 ezerért is! Az értékét nem a bolti ára adja úgysem! :)) Sok boldogságot!


Az első válaszadót pedig csak sajnálni tudom. Én is válás után vagyok. A házasság intézménye nem rossz alapvetően! Azért mert rosszul döntöttél, azért nem a házasság intézménye a hibás, kizárólag TE! Vállald a felelősséget a tetteidért, és tanulj belőle. Keresd azt, aki megbecsül! Ahogy nem egyforma minden féri, úgy nem egyforma minden házasság sem! Én megtaláltam azt, aki tenyerén hordoz és szeret, és ég és föld a különbség! Ne keseregj, az nem segít rajtad!

2012. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, előző vagyok, csak a link lemaradt :)


[link]

2012. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

ezt például nagyon nagyon szeretem:) Árban se vészes(átlag méretre 27ezer a pár)

2012. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, nem nagyon vág a kérdéshez, hogy nekünk milyen lesz, mert a Párom nagyon ragaszkodik a "normális aranygyűrűhöz", így hosszú ideig gyűjtünk a kiválasztott darabra. Kb. 90-100 ezer lesz. Nekem jó lenne egy szebb ezüst is, de tiszteletben tartom a vágyát.

Amúgy amit írtam az tapasztalat is, mert a volt barátommal ezüst gyűrűkkel jegyeztük el egymást és az volt 4000 összesen. :)

Remélem sikerül megfelelőt találni!


24N

2012. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!