Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem korai kicsit húsz évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem korai kicsit húsz évesen házasodni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek most kérték meg a kezét és kicsit aggódom érte. A pasijával már gyerekkoruk óta ismerik egymást, de ez akkor is megdöbbentő szerintem.
2012. okt. 11. 19:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem korai, ha elég érettek hozzá, és felelősségteljesek.
2012. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem korai,de mindenkinek a privát dolga. Az meg,hogy megkérték a kezét egyébként sem egyenlő a házassággal ( és nem köcsögségből mondom ) . Ne szólj bele szerintem,nem a te dolgod ,mondjuk az érthető,hogy aggódsz a barátnődért.
2012. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Mi ebben a megdöbbentő? A családunkban minden lány 19-20 évesen ment férjhez. Természetesnek vettük és mások is annak vették.
2012. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Régen húsz éves kor előtt már bőven megházasodtak a lányok, most már sokan nem is házasodnak...

Szerintem ha így érzi jól magát, pláne hogy elég régóta ismeri a férjét akkor nem kell érte aggódni, ha csak a kora lenne a gond :)

2012. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

ha magamból indulok ki akkor nem.

19 évesen mentem hozzá a férjemhez, első szerelem,és remélem utolsó is. (megtalálta zsák a foltját) :)

és nem akartunk mással lenni meg tapasztalatot gyűjteni stb..stb.. mi szeretjük egymást.


16 évesen ismerkedtünk meg 3 évig udvarolt eljegyzés és utána házasság.

dolgoztunk van lakásunk, és 4 évre rá megszületett a kislányunk is, 23 évesen lettünk szülők.


már 26 évesek vagyunk és most várjuk az öcsikéjét

egy hónapon belül, ..


mondjuk mindketten ilyen tipusúak voltunk, nem voltunk sose az a diszkós, bulizós minden nap mással lenni,meg drogozni ,inni, cigizni, 2002-ben más világ volt :)


szóval ennyi :)


boldogok vagyunk

2012. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Házasodhatunk bármilyen korban, semmi sem garantált.
2012. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
Én 21 (nő) vagyok és el sem tudom képzelni mi jár azoknak a fejében akik ilyen idősen házasodnak. Bár biztos én vagyok az éretlen, még egy komoly kapcsolatba sem mennék bele ennyi idősen, annyi fontosabb dolgom van.
2012. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

20 évesen mentem férjhez. Már dolgoztam, csak öt hónapja ismertük egymást, de mindketten tudtuk, mit akarunk :). Még eljegyzés sem volt.


Mindenki azt hitte, biztos, mert jön a baba... Csak 6 évet kellett rá várniuk.


Házasságunk stabil, olyan igazi jóban-rosszban.


Hétfőn voltunk 19 évesek :))))

2012. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az tény hogy kevesen elég érettek ilyen korban komolyabb, életre szóló és valóban jó! kapcsolatra. Van, aki később sem az.

A mai középkorú, idősebb korosztályból sokan voltak, akik ilyen korán házasodtak. Köztük is rengeteg az elégtelen kapcsolatban élő pár.


De ez nem törvényszerű, és pusztán emiatt nem vetnék keresztet a barátnődre és a férjére.

2012. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kicsi faluban élnek, ott pár hónapon belül meglesz az esküvő. Egyébként mindketten 20 évesek, évfolyamtársuk vagyok az egyetemen.

Valójában hülyeség volt kiírni ezt a kérdést, csak kicsit ledöbbentem. :D

2012. okt. 11. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!