Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kell-e valamilyen lanykerest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Johnny Pepper kérdése:

Kell-e valamilyen lanykerest vegeznem a szuloktol, tehat mielott megkerem a lany kezet ezt illik vagy kell bejelentenem a szuleinek? Vagy eleg csak utana?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Először a lánytól kérdezd meg, hogy feleségül megy-e hozzád? Ehhez nem kell semmilyen felhajtás, (gyűrű, letérdelés stb.) akár sétaközben is megkérdezheted. Ha igent mond, akkor szóljatok otthon a szülőknek is, hogy össze akartok házasodni. Ezután illik megkérni a lányt a szüleitől is. Ilyenkor illik virágot vinni a lánynak és az anyukájának is.
2013. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
66%
Hát.. mostanában már nem igazán divat és csak utólag jelentik be, de abban biztos vagyok, hogy ha előbb a szülőket kérdeznéd meg szereznél 1-2 jó pontot náluk. :)
2013. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
51%
Szerintem, ha úgy érzed h. a lány örülne a gyűrűnek (beszéltetek már róla pl.) akkor kérd meg előbb a szüleitől, majd utána tedd fel a lányzónak négyszemközt a kérdést (lánykérés) majd lehet a szülőkkel együtt megünnepelni (eljegyzés).
2013. márc. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem a szülőkkel kell kezdeni. Mi van, ha velük "megbeszéled", a párod meg mégse akar házasodni?

Mi meghívtuk a négy szülőt ebédre, ott jelentettük be, hogy összeházasodunk, és akkor húztuk fel a gyűrűket is. Szerintem jól sült el, előtte is tudták, hogy komoly a kapcsolatunk, de kicsit azért meg is lepődtek, aztán persze örült mindenki. :)

2013. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Manapság már nem divat, de igen ILLIK! De először a lányt kell megkérdezni, hogy hozzád jön-e. Azért az már elég régen volt hogy a szülökkel bizniszelték a házasságot a lány akaratán kívül.

Persze, ha nagyon biztos vagy a dolgodba mehetsz először a szülőkhöz is.

2013. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segiteget. Sokat segitettetek!
2013. márc. 20. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!