Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiak, utaltatok a párotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, utaltatok a párotoknak arra, hogy megkérnétek a kezét? Ha igen, hogy? Nők, ti tapasztaltatok ilyet? Mennyi idő után kezdett el foglalkoztatni a dolog?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. máj. 28. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Én utaltam, beszélgettünk a házasságról, mi a véleménye róla, el tudná-e képzelni magát feleségként, várna-e még vele. Már pontosan nem emlékszem, mert 5 éve volt kb. Ennek ellenére (állítólag) bombameglepetésként érte a leánykérés. Szerencsére igent mondott, de lelkileg (többé-kevésbé) arra is fel voltam készülve, ha nemet fog mondani.
2013. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Én 13 voltam, párom 17 mikor megismerkedtünk. Elsők voltunk egymásnak, de már akkor arról beszélgettünk hogy együtt fogjuk leélni az életünket, összeházasodunk, gyerekeink lesznek. Megbeszéltük hogy majd a 8. évben összeházasodunk. Ez volt 7 éve, de sűrűn kerül szóba azóta is, bár mi mindent megbeszélünk egymással, azért a leánykérés meglepetésszerűen lesz, de nem fog váratlanul érni az biztos.
2013. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Ja még annyit, hogy szerintem az ember megérzi az ilyesmit már a kapcsolat elején, ha tényleg ő az igazi, akkor már lelkileg teljesen egymásra hangolódtok, egy húron pendültök..
2013. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Kapcsolatunk elején beszéltünk róla, hogy mind kettőnknek fontos a házasság, így tudtuk, hogy ha úgy alakul a kapcsolatunk akkor majd lesz eljegyzés, esküvő.

1,5 éve voltunk együtt amikor úgy gondoltam eljött az idő, hogy megkérjem a kezét, így is lett.

Azóta eltelt lassan 2 év, házasok vagyunk, most várjuk az első babánkat.

Ja és váratlanul érte!

2013. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
5 éve várom türelmesen...vagy türelmetlenül....
2013. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 6 év után volt. Full romantika. Gyrosz aljába csempészett gyűrű, fuldoklás, mentő, gyomormosás... és tádááám: Hozzámjössz? Igen!
2013. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

3hónap járás után volt egy téves riasztás,azt hittem terhes vagyok.Kiborultam és csak sirni tudtam és nem tudtam hogyan tovább.Párom vigasztalt majd csak úgy a semmiből azt mondta ne aggódj elveszlek,igy is úgy is összeházasodunk csak akkor előbbre hozzuk az eseményt.

Ezen felül soha nem kérdezte meg hogy hozzámegyek-e,2,5év múlva házasodtunk közös megegyezéssel.

2013. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

bocs az offért, de a 6os válaszán nagyon röhögtem :D


szóval a kérdésre válaszolva: a közös barátok már több ideje együtt vannak, mint mi, de igazából én érzem úgy a legjobban, hogy én leszek az 1. vőlegény a társaságból. igazából még korai lenne mostanában (1-2 éven belül), de nem hiszem, hogy nemet mondana a párom, arra viszont nem fogadnék nagyobb összegben, hogy meg is fog majd lepődni :) bár ki tudja :)

2013. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lamakid333 ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én a páromat 6 évnyi ismeretség után vettem feleségül, de már az elején tudtuk hogy mi együtt fogjuk leélni az életünket. Nem lepte meg túlzottan amikor megkértem, de amikor bevittem egy ékszerüzletbe és mondtam hogy nézze meg melyik gyűrű tetszene neki a legjobban születésnapjára, már tudta mi fog jönni, úgyhogy ott mindenki előtt meg is kértem a kezét, és már a saját választott gyűrűjével az ujján távoztunk :)

2013. jún. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Változó, hogy ki mikor és milyen körülmények között kéri meg a párja kezét. Velem például a megismerkedésünket követő egy hét múlva közölte a párom, hogy: Te leszel a feleségem! És lőn: 3 év múlva egybe keltünk.
2013. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!