Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzésre milyen ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzésre milyen ajándékot illik vinni a családtagoknak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Konkrétan nem tudom,mit illik,de az Öcsém eljegyzésére mi álljuk majd a tortájukat a Párommal.
2009. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Lánynak egy különleges csokor virág, a vőlegénynek egy drágább pezsgő. Ajándékot majd a lagzira, legalább is nálunk így szokás.
2009. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! Én is ilyen kisebb dolgokra gondoltam, nem személyautóra, meg borítékba csomagolt húszezresekre :)
2009. okt. 20. 11:08
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
A mi eljegyzésünkre a családok legtöbb férfi tagja virágot hozott nekem és kaptunk közös ajándékokat a párommal. Pl. edénykészletet, evőeszközkészletet, tv-t,. Pedig már 5 éve élünk együtt és mindenünk megvan, vagyis most már van amiből több is van. A legjobban egy üveg bornak örültem, amibe belegravíroztattak egy szép kis versecskét.
2009. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Mi az eljegyzésre 6 éve kaptunk étkészletet, edénykészletet, mikrót.

2009. okt. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pár egészséges puszival jó kedvet, humort, és talán egy szép virágot. Nem az ajándék a lényeg.
2009. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
műfaszt
2010. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
BÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓRT XD meg sok piát hogy mindenre igent mondjanakXD
2010. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi meindenkinek azutolsó előtti idiótát kivéve.
2010. máj. 13. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!