Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem érzem magam férfinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam férfinek a barátnőm mellett, hogy legyek ezen túl?

Figyelt kérdés

Én egy nagyon egyszerű paraszt családból származó vidéki gyerek vagyok, akinek egy városi gazdag családból származó kedvese van.

A kapcsolatunk jó, mert szeretjük egymást, de sajnos az én anyagi lehetőségeim nagyon korlátozottak. Raktárosként dolgozok nettó 90.000 Ft-ért, illetve a szüleimnek segítek be a gazdaságba, de abból nagyon kis pénz van, amit nem is szívesen kérek el tőlük, mert rosszul állnak anyagilag. A kedvesem szüleinek vállalkozásaik vannak, havonta több milliót keresnek, illetve a barátnőmnek is jó munkája van egy kereskedelmi banknál. 3x annyit keres, mint én...

A barátnőm szeret nagyon nyaralni, és sajnos ez nekem nem fér bele. Ezért már többször is volt olyan, hogy ő fizetett be, illetve programokat is ő fizet.

Az eszem tudja, hogy neki/nekik ez bőven belefér, de én egyre jobban fuldoklom és ez kezdi a kapcsolatunkat megölni. Régebben már az eljegyzésről is beszélgettünk, amit elmondott a szüleinek, azok meg már majdnem elkezdték szervezni az esküvőt. Azt mondták, hogy időben el kellene kezdeni, mert a részükről biztos lenne legalább 600 fő.... Nha ennél a résznél már el is ment a kedvem.


Tudom fura egy helyzet, de van olyan itt aki ezt egy kicsit át tudja érezni?



2013. szept. 5. 15:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Attól még férfi vagy hogy nem vagy azonos anyagi szinten a pároddal és a családjával :) Nem a pénztől leszel férfi.
2013. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Ha most őket x százezer nem vágja a földhöz,nyugodtan fogadd el..a férfiasság nem ezen múlik..hanem viselkedésben..nem az a lényeg hogy kinek mennyi pénze van..sőt..valószínűleg azért van veled mert szellemileg többet adsz neki mint egy apuci elkényeztetett kisfia..valószínűleg ő és a családja van olyan intelligens,hogy tudja..a pénz nem minden..ők is gondolom megdolgoztak érte..ha fejben rendben vagy,még bármire viheted..viszont,aki belül sekélyes,attól lehet nem akarna semmit..hiába kapna gyémántgyűrűt..meg luxusutat méregdrága ruhát kocsit,kacsalábon forgó palotát.

Az a lényeg,hogy dolgozz,legyenek életcéljaid..akarj feljebb lépni...szorgalmas kemény munkával ez az igazán férfias. Olyasmi vagyok,mint a barátnőd..ha dolgoznék és lenne pénzem,tuti befizetném magamat a barátommal..mivel olyanokkal érzem csak jól magam akit szeretek..és ezt hajlandó lennék meg is fizetni..főleg,hogy nekem ez csak jó.A barátnődnek is.

2013. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Aztán a párodnak megemlítetted e, hogy zavar ez téged? Nem a pénz öli meg a kapcsolatokat, hanem a kommunikáció hiánya.
2013. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az, hogy ezen aggályoskodsz, elveszi előled a lehetőséget, hogy te is felfejlődj és keress majd legalább annyit, mint a barátnőd. Egyszerűen fogod magad és míg ezen problémázol, te magad leépíted az összes ambíciódat. Miért ne tanulhatnál, fejlődhetnél annyit, hogy jobb munkát keress? Ott van a baj, hogy ha úgy gondolod, neked jó egész életedben raktárosként kevés keresettel. Bár én nő vagyok, engem inkább motiválna ez a helyzet, nem pedig visszadobna az önsajnálatba, hogy "én csak ennyi vagyok". Saját magadnak csinálsz ebből problémát, le merném fogadni, a barátnődet nem zavarja a helyzet, és mindketten büszkék lehettek majd rád, ha felküzdötted magad. Erre gondolj, férfias lehetsz, felnézhet majd rád, tudja, honnan indultál, ő meg beleszületett a jóba - ugye, mekkora a különbség?

Ez a baj különben a pasikkal, a férjem is csak ül a babérjain, semmi ambíciója - tervei vannak, de azt már soha nem gondolja ki, hogy hajtsa végre, így soha nem is történik semmi. Na, ilyen ne legyél, indulj neki!

2013. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, hogy ilyen csak a mesében van. :)

Azt azért tudod, hogy miért vagytok együtt, hogy mit eszik rajtad? :) Valamiért és valahogy csak összejöttetek a nagy különbség ellenére is. Biztos nem egy nyuszimuszit szeretett meg benned, hanem egy férfit. Hát akkor légy az, akinek megismert. Tudom, hogy anyagilag is lehetnél férfiasabb és zavaró, hogy nála van a kassza lényegében, de ezen lehet változtatni. PL. esküvő után közös számla a fizetéseiteknek és nincs enyém-tiéd, hanem közös van. Sosem lehet tudni, talán bevesznek a családi bizniszbe téged is vagy jobb állásod lesz. Legyél hű önmagadhoz és akkor nem leszel nagyképű, álszent és semmi egyéb akkor sem, ha változik körülötted valami (javul). Ha szeretitek egymást, akkor az nagyon jó. Te legalább elmondhatod, hogy nem a pénzedért van oda.

2013. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%

Szállj ki.


Mert ha gyerek lesz még nehezebb lesz neked. Azon csodálkozom hogy a lány miért nem intelligensebb, hogy jobban eltüntesse az osztálykülönbséget.



Akik figyelmesebbek, azok ,kivétel nélkül odafigyelnek az ilyen semmiségnek tűnő, valójában jelentős horderejű dologra. Hogy a másik ember még véletlenül se érezze feszélyezve magát.

2013. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem beszélgetsz erről a pároddal?
2013. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírásodból és a fogalmazásodból nekem elég értelmes gyereknek tűnsz, biztos, hogy a raktáros a maximum amit elérhetsz? A magasból lehet nagyot esni, lentről felküzdeni magadat az igazi férfias dolog.
2013. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

kedves kérdező!

ugyanilyen helyzetben voltam, mint te, szerény körülmények között éltem, és lett egy jómódú barátnő, meg a családja.

teljesen eltérő neveltetés, gondolkodás, szokások...egy idő után csak veszekedés volt, és mindig a lové állt a háttérben, meg h milyen férfi az ilyen...mert ő , így meg úgy...meguntam, összecsomagoltam, és otthagytam...még emlékszem az arcára azt hitte viccelek, mikor pakoltam a cuccaimat.

És azóta boldog ember vagyok....de szegényen is élek.

Én azt vallom, hogy mindenki maradjon a saját osztályánál társadalmilag, mert hosszútávon csak veszekedés, harag van belőle.

Kérdező!

sok sikert.

2013. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
9 Intelligenciával kiküszöbölhető az osztálykülönbség.Cswak ehhez olyan emberek is kellenek, és nem olyanok akik azt hoiszik, ha pénz van akkor mindenki fogja be.
2013. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!