Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nem túl korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem túl korai mostanság 18-22 éves korban összeházasodni/gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 20. 20:13
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
55%
de
2013. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
47%

Nem korai. Régen is 18-20 évesen házasodtak szültek.. Nincs ebben semmi rossz,ha mindkét szülő felelősségteljes.

Én is 20 évesen mentem férjhez és szültem gyereket. A fiam azóta 21 éves és jól boldogul. Angliában tanul, van házunk, munkánk, mindenünk megvan.. De ezek nem voltak amikor 20 éves voltam...Mindent az elmúlt években szedtünk össze..

2013. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki maga tudja h neki mi korai és mikor ha te mondjuk még várnál ezzel tégy úgy ha nem akkor ne várj.

A te éled nem a másé.

2013. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
36%
dehogynem az,egy 18éves akármilyen fejlett,nem elég érett sem fizikailag sem szellemileg,egy gyerekvállaláshoz....de a házasság is nevetséges,egyébként azt figyeltem meg,hogy akik mélyen vallásosak,vagy olyan zártabb közösség részesei,ők nagyobb arányban házasodnak meg egész fiatalon 19-23év kor között..persze kinek a pap,kinek meg a paplan.
2013. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez mindenkinél más. Van, aki idősebb korban sem lesz érettebb, "alkalmasabb".

Ha valaki komolyan gondolja, szerintem egyáltalán nem túl korai.

2013. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
63%
Az attól függ ki mennyire érett. Ismerek olyan lányt aki 15 éves kora óta van a párjával (a párja idősebb egy tízessel), 2 éve házasok és nagyon boldogok. 21 évesen ment férjhez.
2013. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
74%

18 évesen még bőven gyerek attól, hogy jogilag felnőtt lett még nem tud felelősségteljes döntést hozni.

Igen az de nem csak most régen is az volt.

2013. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Túl sok hasonlót hallok/látok mostanság, általában ezekre nem jellemző a "stabil kapcsolat" mégis beleugranak a házasságba/gyerek vállalásba. Szerintem ez felelőtlenség, de ők tudják. Ezért kérdeztem.Lassan kezdtem azt hinni én hibbantam meg, hogy nem vagyok ilyenxD
2013. szept. 20. 20:21
 9/38 anonim ***** válasza:
58%

Házasodni,szerintm igen korai.De ezt mindenki maga dönti el.

Mink korán,16,5 évesen ismertük meg egymást a férjemmel.

Azóta el telt 16 év.Igaz korán össze is költöztünk.De!!

Saját magunka tartottuk el,nem szülök nyakán.22 évesen külföldre költöztünk,24 évesen házasodtunk,26 voltam mikor a lányom született.28 mikor a fiam.Most 32 múltam. :D

Gyereket szerettem volna kb.24 évesen szülni,de így is jó.Most adottak a feltételek,van saját házunk,autónk,stb....

Nem mindenkinek jön be.Söt ki tudja mit tartogat a jövö.....

2013. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
65%
Most olvastam valahol, hogy mi vagyunk az új csendes generáció, ebbe értendőek a 15-29 éves emberek. Ott szerepelt az is, hogy 15%-nak van csupán gyereke. Ez meglepett, mert én is azt látom, hogy sokan házasodnak és szülik a gyerekeket, de az adat szerint mégsem, ez megnyugtató.
2013. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!