Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ezüst karikagyűrű jó/illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüst karikagyűrű jó/illik eljegyzésre, házassági gyűrűnek? Mi a divat?

Figyelt kérdés

Nézegettem az árakat és körülbelül 100 ezertől kezdődnek az arany karikagyűrűk párban és annyit még összegyűjteni sem tudok jelen pillanatban és szerintem a közeljövőben sem, viszont eljegyzést hamarosan szeretnénk a barátnőmmel.


Mi a véleményetek?


2013. nov. 19. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Inkább fehéraranyat választanék eljegyzési gyűrűnek. Vannak egész alacsony áron is és azért tartósabb, mint az ezüst.
2013. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Ezüstöt szerintem nem érdemes venni. Nő vagyok, van több vékony, csinos ezüstgyűrűm is, de sajnos 10-15-20 éves távlatban kopnak, törnek, deformálódnak.


Manapság azt mondanám nagy divat a nemesfémek (wolfram, stb.) az áruk miatt, valamint a 2 szín használata is, akiknek többre is telik, ott inkább a fehérarany.


Ha leírod milyen árkategóriában gondolkodsz külön-külön, esetleg tudunk linkelni igényes gyűrűket eljegyzésre + karikagyűrűt a megfelelő áron. Esetleg még azt is megírhatnád, a fehér-vagy sárga aranyat kedvelitek-e illetve milyen stílust.

2013. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Engem ezüstgyűrűvel jegyzett el a párom, számomra tökéletes. Folyamatosan rajtam van, eddig se feformálódást, elszíneződést nem tapasztaltam rajta, igaz "csak" 3 éve hordom. A karikagyűrűm arany.
2013. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Nekünk fehér és sárga arany van. Nem szeretjük az ezüstöt.


Mi a divat? Az különösebben nem érdekel! Ez a baj sok fiatallal akik divatból csinálnak mindent, mint pl az eljegyzést is és nem meglepő, hogy el sem jutnak az esküvőig.

Reméljük ti kibírjátok!!

2013. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Ezüst gyűrűvel kérte mega férjem a kezem. Nem divatból, hanem azért, mert egyetemistaként arra futotta és az esküvőre spóroltunk. Nem hiszem, hogy az ezüstgyűrűn múlna, hogy lesz e esküvő.


Nekünk volt 75 fős lakodalommal, tökéletes volt.


Azóta a saját (igaz picike) lakásunkba élünk, ami a mienk és nem a banké. Nemsokára érkezik a kislányunk és minden tökéletes, így is, hogy a te véleményed szerint "csak" ezüst volt a jeggyűrű

2013. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
69%
Nekünk titánium karikagyűrűnk van, netről rendeltük a karikagyuruk.com oldalról, nem azért, mert olcsó volt, hanem mert ez tetszett :)
2013. nov. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ezüst lesz, egyrészt nem telik másra, másrészt nekem mindig is ezüst ékszereim voltak, én nagyon szeretem.

Anyósomnak is ezüst karikagyűrűje van, már 30 éve, semmi baja sincs, nagyon szép. Remélem mi is ilyen szerencsések leszünk.

2013. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel a divat. Én kizárólag az ezüst ékszert szeretem, és csak azt viselek. Szerencsére a párom is szereti, ezért nekünk ezüst karikagyűrűnk van. Nagyon szép és imádjuk!
2013. nov. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerősömék is ezüsttel esküdtek, mert már útban volt a gyerek kellett másra a pénz, épp ezért a lagzi is elmaradt. Azt mondják, amint lesz pénz pótolják a lagzit is, a gyűrűt is aranyra cserélik, de nem igazán tűnnek kétségbeesettnek emiatt... :D
2013. nov. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Aranyat akartunk de aztan megbeszeltuk az arkulombsegbol inkabb elutazunk.

A hazassag tartossaga nem a kulsosegektol fugg.

Engem akar fugyuruvel is eljegyezhetett volna mert tole kaptam ertekesnek tartottam.

2013. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!