Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Még nem hordtam gyűrűt ezelőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem hordtam gyűrűt ezelőtt. Mikor ajánlott levenni?

Figyelt kérdés
Fürdés, kézmosás, sport? Egy fehérarany+gyémánt gyűrűről van szó.
2014. jan. 19. 16:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

amikor zavar


én pl. csak nagyon ritkán rakom le - nagytakarítás, tésztadagasztás

egyébként mindig viselem, sokszor még éjszaka is

2014. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

egyikhez sem kell levenni. Bár attól függ,mit sportolsz,mert csak ott fogod felejteni valahol,vagy beleessik a csapba.

Munkánál meggondolandó,pl kalapálás,fűrészelés,autószerelés.vagy ahol szorítani kell valamit kézzel,mert eldeformálódhat.

Nőknél az ápolónőnél beleakadhat a matracba és letépi az ujjad.

2014. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Az én gyűrűm is ilyen, amikor nem otthon vagyok nem veszem le kézmosáshoz, ha hazaértem a többi ékszeremmel együtt leveszem (nyaklánc, fülbevaló, karkötő, többi gyűrű), tehát mosogatás, főzés, takarítás, fürdés közben nincs rajtam. Ha sportolni megyek szintén nincs rajtam ékszer (egyik sem).
2014. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
rajtam tésztagyuráson kivül mindig van gyürü, nyaklánc, karkötö, fülbevalo. egyik sem zavart még semmiben sem.
2014. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
jajj mondjuk vicces is lenne, ha a tésztagyurásban zavarna egy nyaklánc vagy fülbevalo :DD
2014. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én világ életemben hordtam gyűrűt ,jelenleg csak a köves jegygyűrűmet hordom ,de sem azelőtt sem most nem volt szokásom levenni . Rajtam van mindig ,nem akadályoz a tevékenységeimben .
2014. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
sosem vettem le gyűrűt ilyen esetekben.
2014. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Fürdés, kézmosáskor nem szoktam, takarításkor csak ha vegyszerekbe kell nyúlkálnom de ilyen nem nagyon fordul elő.


Tésztagadasztáshoz szoktam levenni én is, hajfestéshez, úszáshoz, sporthoz pedig akkor, ha félek, hogy megizzadok és esetleg lecsúszhat. Szóval futáshoz nem, de mondjuk egy órás aerobichoz igen.

2014. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
igen, azért egy tésztadagasztásnál célszerübb levenni, mert ha nem, utána lehet fogkefével tisztitgatni a köves részeknél
2014. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
mi mindig levesszük mikor hazaérünk. viszont ha kilépek a lakásból és nincs rajtam, akkor rögtön hiányérzetem támad.
2014. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!