Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szóval...kb 5 éve vagyunk együtt,egy fél éve már megszeretném kérni a kezét.

2 évvel fiatalabb nálam,vicces,okos,kedves,játékos,és néha-néha szereti a romantikát,de nem igényli-vagyis ahogy észrevettem:D


Eljegyzési gyűrű

Hát férfiasan bevallom,hogy mint a legtöbben,nem voltam ékszerboltba,hanem a google-be beírtam,hogy eljegyzési gyűrűk online rendelés,és ezekre szűkítettem a listámat:

1.: [link]

2.: [link]

vagy még arra is gondoltam,hogy egy medállal kérem meg a kezét....az szerintetek milyen?


Hol kérjem meg a kezét?

1.:Ahol volt az első randink-ezt hét szent,hogy nem jegyeztem volna meg,ha nem abba a mekibe járnék minden héten.

2.:Valamilyen parkba

3.:Moziba


Hogy kérjem meg a kezét?

Arra gondoltam,hogy valamilyen vicces verssel,de semmi képen a hagyományos szöveggel...erre ötletek?


Köszönöm mindenkinek aki segít!!:)


23/f



2014. márc. 8. 19:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
11%

Mindenkeppmaz elso gyuru, nekem az tetszik.

En a helyedben otthon kernem meg a kezet, es utana lehet rogton agyba bujni :D mi is azt tettuk :D


Ne vicceld el, mert a nok erre nagyon haklisak tudnak lenni :P


Volt egyszer egy topic, ahol a leany serelmezte, hogy treningben volt a parja, amikor megkerte a kezet :D

2014. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
a medál nem jó ötlet, menj el egy ékszerboltba ott segítenek választani. A meki se tetszik nekem, a mozi se, akkor már leginkább a park. De lehet otthon is.
2014. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
#3.: köszönöm:) lehet tényleg otthon kéne.baj lenne ha tréningben vagy farmerben kérném meg a kezét?!
2014. márc. 8. 20:02
 4/30 anonim ***** válasza:
56%

Eljegyzési gyűrűk közül az első nagyon szép :)


Hol kérd meg a kezét?

Mekibe és Moziba semmiképpen se.

A park az jól hangzik.. Esetleg, elrejted egy fa odújában az eljegyzési gyűrűt, megkéred az egyik haverodat,vagy a barátnőd egyik barátnőjét, hogy figyeljen a fára, és.. Elviszed sétálni, oda csalogatod a fához, és az odújából kikapod a gyűrűt, le térdre, és.. vagy versike, vagy pedig: " Hozzám jössz feleségül?". Bár írtad, hogy nem olyan romantikus alkat, de ettől minden nő beájul. Sok sikert :) ha kell valami vicces versike szólj, segíthetek költeni valamit :D

2014. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%

A gyűrűben biztos vagy? Milyeneket hord? Aranyat, ezüstöt, szolidat vagy feltűnőbbet? Mert ez alapján választanék. (Nekem pl. a vörös arany egyáltalán nem tetszik, ettől ő még szeretheti!)


Hely: meki - hát az nekem elég ízléstelen, de ha ott volt az első randitok, ő akár még örülhet is neki. Mondanám egy vacsora közben, mint a filmekben, de azt mondod, nem romantikus lélek... a park nem hangzik rosszul, mozi sztem megint nem olyan hely, ahol érdemes lenne..

De akár otthon is megteheted, csak teremtsd meg a hangulatot. :)

Verset sajna nem tudok...


Remélem valamennyit segítettem. 22N

2014. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
hatos vagyok. A farmer nem gáz, de azért egy kicsivel többet adj a megjelenésedre, mint általában.. Egy farmer, és egy ing szerintem tökéletes :)
2014. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
70%
Nekem egyik gyűrű se tetszik. :( De annó ha ezzel kérte volna meg a párom, akkor se mondtam volna nemet és örültem volna neki. Nálunk az első randi helyszínén kérte meg a kezem, de ez egy park, szóval jó volt. De a Meki hát nem tudom, ez a lánytól is függ. Ha esetleg ottani dolgozóval megbeszélni és ő beletenné mondjuk a BigMac dobozába lehet nem lenne rossz. Attól is függ, hogy ti mennyire vagytok oda azért a helyért. Visszajártok esetleg oda évfordulókon? Nincs a közelében mondjuk egy park? Az lehet jobb lenne. Az elviccelést én sem javaslom, nem is kell öltönyben lenni, de azért legyen meg a "varázsa". :D Sok boldogságot!
2014. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:

1) gyűrű a nyerő nálam

Nővéremnek fehér lovon kérték meg a kezét(szőke parókát is akart venni a fiú,de az nem jött össze)

2014. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%

Ha ez a két gyűrű jöhet számításba, akkor szerintem is az elsőt válaszd. Viszont ha tudsz, előtte valahogy puhatold ki, hogy mégis milyen gyűrűt szeret. Ha időnként hord gyűrűt, akkor nyilván egyszerűbb.


Helyszín: Inkább a park, de ha jobb idő lesz, akkor akár egy piknik keretein belül is megteheted. :) Én sem vagyok egy túlzottan romantikus alkat, de ha egy vacsora keretein belül kérné meg a kezem a párom, örök emlék maradna. Nem tudom, hogy milyen gyakran van nálatok gyertyafényes vacsora, ha nagyon ritkán, vagy egyáltalán nem, akkor tényleg hatalmas élmény lenne számára.

Egy másik ötlet, hogy elviszed egy olyan helyre, amiről tudod, hogy nagyon szereti. Ez lehet belföldi vagy külföldi hely is, attól függ, mennyi pénzt és időt tudnátok erre rászánni.


A versike szerintem nagyon jó ötlet, mondom ezt úgy, hogy én is írok verseket, tehát elfogult vagyok. :) Ne legyen túlzottan vicces, mert akkor nem biztos, hogy komolyan veszi. Vagy ha vicces, akkor még véletlenül se legyen bántó. (A nők bármit félre tudnak érteni, de ezt már biztos tapasztaltad. :D)


A farmer+ing párosítás pedig bőven elég. Így nem leszel udvariatlan, de nem is viszed túlzásba.

2014. márc. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2. gyűrű sokkal szebb. A helyszínek közül pedig inkább a park:)
2014. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!