Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek melyik a legmegfel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legmegfelelőbb eljegyzési gyűrű? : )

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2014. márc. 9. 16:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Amelyik a legjobban tetszik neki.
2014. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az első:)
2014. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

:D Műanyag kövekkel az első nagyon vicces lehet. Gyémánttal is giccses, na de cirkóniával még röhejes is. A 2. is hasonló kategória.


A 3. már jobb, de ilyen áron csak búcsúba illő függönykarikákat vágnak utánad, szóval arra ne számíts, hogy így fog kinézni.

2014. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. tetszik a legjobban, aztán az 1., a 3. egyáltalán nem tetszik.
2014. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Kedves 3.!

Miből gondolod, hogy a kérdező ezt akarja megvenni?

Én kinéztem egy gyémántgyűrűt, elvittem a képet az ékszerészhez és megcsináltattam fehér és sárga aranyból, briliáns csiszolású ametiszt kővel.

2014. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kedves 5., csupán feltételeztem, hogy ha árakkal, konkrét oldalról konkrét gyűrűket linkel, akkor ezek egyikét szándékozza megvenni.


Aki másolatot, hasonlót keres az általában feltünteti a kérdése szövegében vagy csak képet linkel, nem eladót.

2014. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A második, bár első látásra kicsit túl nagynak tűnik a kövekkel, de ahogy elnézem a méretét, a valóságban vékonyabb.

Egyébként én már rendeltem egyszer ékszert a linkelt oldalról és voltak fenntartásaim, de kellemesen csalódtam.

2014. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szerintem mindegyik gyönyörű :) próbálj meg a leendő menyasszony szemével látni, nekem pl személy szerint a 3. tetszik,mert visszafogottabb és nem olyan kirívó mint a többi.
2014. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindegyik szép, a 3. inkább eljegyzési gyűrűsebb, de a második szebb nála.
2014. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nekem hasonlóm van, mint a 3. ezüstből, swarovskikkal kirakva. csak arra az időre kaptam, amíg el nem készültek a karikagyűrűink.

a második sem rossz amúgy. :-)

2014. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!