Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tennél, ha a szüleid nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a szüleid nem akarnának elmenni az eljegyzési ünnepségedre?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel úgy döntöttünk, hogy még ha csak képletesen is, de feleség és feleség leszünk (lehet botránkozni, sokan teszik). A szüleim soha nem nézték jó szemmel a kapcsolatomat. Az általuk istenített nővérem teljesen elfogadott és próbálja győzködni őket, hogy jöjjenek el, de még neki sem megy. Fáj, hogy ennyire elutasítóak és nem akarják elfogadni, hogy én így vagyok boldog. Úgy érzem, hogy csak az unokájuk miatt tartják még velem a kapcsolatot. (A kisfiam egy buta tiniszerelem csodás eredménye, még mielőtt valaki kötekedne.)

2014. márc. 12. 07:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nézd, ez az ő döntésük ezt tiszteletben kell tartanod. Nem kényszerítheted rájuk hogy elfogadják a kapcsolatodat, benne volt a pakliban, mikor leszbi kapcsolatra léptél, hogy nem fogják elfogadni.
2014. márc. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Én hagynám az egészet a fenébe. Tudom, hogy fáj, hogy nem mennek el, de még mindig jobb, mintha elmennének és végig duzzognák az egészet. Inkább csak azok legyenek ott, akik őszintén örülnek nektek.
2014. márc. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Mit jelent, hogy kepletesen?
2014. márc. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
#3 Hogy nem hivatalosan. Mivel az azonos neműek házassága még nem engedélyezett.
2014. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Semmit nem tennék. Az én apám az esküvőmre nem jött el...
2014. márc. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Koszi negyes!

Ugy latszik, felszinesen olvastam.


Kerdezo, ha nem mennek el, hat nem mennek. Ti azert legyegek boldogok :)

2014. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Kár győzködni őket, ha akarnak akkor jobb belátásra térnek és elmennek, ha nem, hát nem. Szerintem is jobb ha olyan emberekkel ünnepeltek akik elfogadnak és őszintén örülnek a boldogságotoknak.
2014. márc. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Javíts ki: szóval az a lényeg, hogy a szüleid ki vannak azon borulva, hogy leszbikus vagy? na és? ha tényleg az vagy, akkor sok erőt kívánok hozzá. Magyarországon kell is.
2014. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem mennek el nem mennek és biztosan nem fogják elfogadni a kapcsolatodat, ha eddig nem tették. Vannak olyan szülők, akik meg egyántalán nem tartják a kapcsolatot. Nekik is joguk van ahhoz, hogy tiltakozzanak, mint ahogy neked is ehhez. Egyébként, ha el is mennének tuti rossz lenne a hangulat, ők sem és ti sem éreznétek jól magatokat. Az ilyet nehezen lehet titkolni.
2014. márc. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát igen ismerős a szitu, bár én még fiatal vagyok, anya még meggondolhatja magát :D de ha nem az sem baj, már a kapcsolatunk elfogadta, az már nekem elég...ha nem akarna részt venni az eljegyzésen, akkor beletörődnék

nyilván ez neked rosszul esik, de hidd el még rosszabbul esne, ha elmennének, aztán a felénél felállnánaké és hazamennének, vagy kicsúszna a szájukon valami ami titeket nagyon megbánt...szóval örülj azoknak akik ott lesznek, remélem meg tudod ezt emészteni, és jól fogjátok érezni magatokat :)

2014. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!