Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha kaptam kísérő gyűrűt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kaptam kísérő gyűrűt, akkor az eljegyzési ebédig mindenképpen meg kell venni a karika gyűrűket is? Ti hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2014. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,hogy így válaszoltam. Szerintem mindegy. Nekünk különleges gyűrűnk volt ,úgyhogy 2 hónapig vártunk rá.
2014. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem..

Van aki csak az esküvőig veszi meg, és ott húzza fel.


Általában akkor szokták megvennia gyűrűket, ha azzal jegyzik el egymást..

Ennek ellenére meg lehet addig venni, és azt is hordjátok mind a kettenbal kézen, de nem KELL

2014. jún. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell minden hagyománynak megfelelni. Igazábol nem is tudom, hogy pontosan hogy volt ez szokás, de csináljátok úgy a dolgokat, ahogy nektek jó és praktikus. Az a lényeg, hogy a pároddal megegyezz.
2014. jún. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi megvettük és hordtuk az eljegyzési ebéd előtt is. Párom a bal kezén, én a jobbon, mert méretkülönbség van a két gyűrűsujjam közt, és így nem kell fél év múlva állítani rajta. De persze nem kell megvennetek, az esküvőre is megvehetitek, csak időben intézzétek el, hogy biztos készen legyen.
2014. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi megvettük, akkorra szerveztük az ebédet, mikorra kész lettek a gyűrűk. Akkor húztuk fel, bal kézen hordjuk.
2014. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!