Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti hogyan jegyeztétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jegyeztétek el a párotokat / Titeket hogyan jegyeztek el?

Figyelt kérdés
Milyen volt a körülmény, mit mondtatok / mondtak nektek.. stb.

2014. aug. 5. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Reggel mondtam a már férjemnek, hogy "Drágám, hozz nekem meglepetést :) " kérdezte: Mit szeretnél? Mondtam: Mindegy, csak lepj meg!

Nálunk szoktak lenni ilyen kis monológok, részemről és részéről is. Ilyenkor viszünk a másiknak valami kis apróságot, virágot, csokit, vagy akármit.

Erre jól meglepődtem, mert gyűrűt hozott meg kérdést. Éppen mosogattam. Nagyon-nagyon örültem, még el is sírtam magam!

2014. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A férjem kitalálta, hogy vegyünk egymásnak ajándékba gyűrűt. Ez meg is történt, de miután megvette ő az enyémet és én az övét, nem akarta odaadni...azt mondta később.


Hát vártam. Még aznap délután elém térdelve elmondta hogy szeret, szerelmes belém, imád, és velem akarja leélni az életét, és megkérdezte leszek e a felesége:) Az a különleges az egészben, hogy 1 hónapja voltunk még csak együtt amikor ez történt, és mindkettőnknek első szerelem a mai napig.:)

2014. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt kérdezte a párom hogy leszek-e a felesége?

Egy óriáskeréken voltunk éppen...


Mikor leszálltunk csak akkor bírtam megszólalni...A gyűrű majdnem leesett...körülményes volt és cseppet sem romantikus :D De mi vagyunk :) Jól esik visszaemlékezni...

Jövőben házasodunk.

2014. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!