Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lassan megkéri a kezem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan megkéri a kezem? Tiéteket hogy kérték meg? Beszéltetek róla? 23/L

Figyelt kérdés
Csómót beszélgetünk erről a szerelmemmel, fél éve együtt vagyunk, de több ideje ismerjük egymást. Lassan amúgyis ideje lenne, nem vagyunk már olyan hihetetlenül fiatalok. Múltkor nézegettünk gyűrűket is, mondtam melyik tetszik, talán vette a célzást. Útban van a baba, szóval szerintem okés a dolog. Szerintetek? Vélemények? Tiéteket hogy kréték meg? :) 23/L

2014. szept. 7. 18:09
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Igazából ő 40 éves, ezért írtam hogy nem vagyunk valami fiatalok. Nem hiszem, hogy elhagy főleg a kora miatt most már. A baba gumi mellett jött össze, szóval nem tehetünk róla. Nem terveztük, de hátha jönni akar...:)
2014. szept. 13. 10:54
 22/24 anonim ***** válasza:
51%
:-) gumi mellett??? Az éjjeli szekrényen felejtettétek?
2014. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Hát a kora semmiképpen nem lesz akadály, ne áltasd magad. Kívánom, hogy mákotok legyen és működjön, de megnézheted hány olyan kérdés van itt, amiben olyanok szerepelnek, hogy 1-2 éves a gyerek, válnak, vitatkoznak a gyerekelhelyezésen, a házon és mellesleg kiderül, hogy alig ismerték egymást, miután becsúszott a gyerek, akkor össze kellett házasodni, összeköltözni, csak becsúszott gyerek volt. Apuka meg könnyen kilép, keres új partnert, anyuka meg ottragad a gyerekkel...persze apuka fizeti a gyerektartást, de rajta csak ennyi teher van.

Nagyon nagy mák kell, hogy úgy legyen, mint a mesékben.

2014. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
53%

Otthon voltam a közös lakásban, vártam haza a Szerelmemet. Hazaért, nagyon furcsa volt és nagyon ideges. Ültem a konyhában, letérdelt elém. Akkor nem lepődtem meg, mert szokott ilyet csinálni. :)

Azt mondta: valami őrületes dolgot csináltam.

Én: mit tettél:

Ő: Menthetetlenül beléd szerettem. (közben elővette a dobozkát, levette a tetejét.)

Ő: tudod mi ez?

Én: egy gyűrű.... (de akkor már a torkomban dobogott a szívem...)

Ő: és tudod mit jelent?

Én: azt neked kell kimondanod

Ő: leszel a társam, a feleségem egy életen át?

Hát a válasz egy hatalmas IGEN volt, és összeborulva zokogtunk a boldogságtól és csókolgattuk egymást. Beleborzongok ahányszor csak eszembe jut.

Jövőre férjhez megyek a világ legcsodálatosabb emberéhez!!!!!! :)


Örülök, hogy nem közönség előtt kérte meg a kezem. Így volt tökéletes, otthon, a kis fészkünkben, a konyhában, kipirulva. Mindennél jobban szeretem.

Fél év után kérte meg a kezem, de előtte már beszéltünk róla, hogy összeházasodunk.

Én 20, a Vőlegény 27.

2014. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!