Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek is csak a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak a pénz kell a "menyasszonyomnak"?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, a (volt)barátnőm 21 és másfél éve vagyunk együtt. Én már az elején éreztem,hogy ő számomra az igazi,a csillagokat is lehoznám neki az égről,ha azt kérné. Elmondása szerint ő is igy érez irántam, és ő volt az aki először felvetette a házasság témát. Sokat beszéltünk róla, és már szinte egyértelművé vált,hogy majd megfogom kérni a kezét. 3 héttel ezelőtt meg is történt,a családom is ott volt és "igen" volt a válasz. Az elmúlt 2 hétben a barátnőmnél csak az volt a téma,hogy majd miből fogunk megélni,mert szerinte ennyi pénzből nem tudunk majd. (Tudni kell,hogy az én családomban mindenki gyárban dolgozik,az ő családja meg egész életében földműveléssel foglalkoztak,sok földjük van,mondjuk úgy, gazdagok). 2 napja elmentem hozzá (ugyanúgy,mint minden másik alkalommal) és előállt azzal a barátnőm,hogy ő nem látja a közös jövőnket, nem lesz miből megélnünk,nekem SEMMIM NINCS,a családunk sem illik össze, mert én SZEGÉNY vagyok,ő meg GAZDAG. Ja és,hogy hát még az ő szülei adnának nekünk 1 házat, vagy annyi földet,amiből mi is megtudunk élni, de hát, ahogy ő fogalmazott : nem adhatnak mindent az ő szülei. És ezt a családja is igy gondolja. De én egy szóval sem mondtam,hogy majd az ő családjának kell minket anyagilag támogatnia, úgy érzem,hogy nekem is van annyi pénzem,hogy meginduljak egy jó élet felé. Azt is mondta,hogy azért sem látja ezt a házasságot jó ötletnek, mert hát neki akkor majd dolgoznia kell, közben meg nekem kellene,hogy eltartsam. (De higgyétek el, az lenne számomra a legnagyobb boldogság, ha neki nem kellene dolgoznia!) Amikor megkérdeztem tőle,hogy akkor miért tervezgette a lagzit és miért mondott igent,akkor az volt a válasz,hogy azért, mert a szüleim ott voltak.. Hát mondhatom,szép! És ami még a tetőfoka volt,hogy azt mondta, egyre többet gondol a volt barátjára, akinek mellesleg annyi földje van,hogy 4 család vigan megélne belőle... Soha nem éreztem magam ennyire kihasználva,becsapva,megalázva!

2014. nov. 5. 15:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon komolytalan-dobd, hagyd a fenébe-menjen a barátjához... (Én tuti ezt tenném)
2014. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt valóban így adta elő, akkor igen, és azt javaslom bármennyire is szereted és nehéz, de mielőbb csapd rá az ajtót. Olyan nőt érdemelsz, aki megbecsül gazdagon is, szegényen is, nem csak a te és családod vagyonát látja a házasságban és tisztel.
2014. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem semmi kedves kérdező.Ez a lány azt sem tudja mit akar.Sajnállak.De ha igazán szeretne akkor nem érdekelné hogy te "csak" egy gyárimunkás vagy.

Isten mentsen az ilyen nőktől.Bocsi,remélem nem bntalak meg,tudom szereted,de egy éretlen,elkényeztetett liba.

2014. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
100%
Ha szeretne, vagy szerelmes lenne beléd, nem számítana neki, hogy ki dolgozik, ki nem, stb..eleve milyen hozzá állás már az, hogy nem megy hozzád, mert szegény vagy..az ilyen csak a pénzt szereti. Legalább is ez a saját véleményem. Remélem nem lett bunkós a válaszom.:D
2014. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
67%
A kis k...izé, hölgy menjen vissza a volt bikájához oszt verjék bele a f...izé, az ásót a földjükbe.
2014. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
90%
mintha időgépben ülnék, és mondjuk 100 évvel ezelőtti történetet olvasnék ... papám, felejtsd el a csajt, mert a család már megdumálta, ő beállt a sorba, és ennek vége
2014. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
79%
Undorító ez nőszemély! Hagyd a fenébe! Remélem, a volt bika majd veri, mint a rongyot, ő meg a pénzéért ezt is elviseli. :)
2014. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi kérdező próbálok finoman fogalmazni,de az ilyen menjen a pitsába.Keressél egy rendes barátnőt,csináld az életed,ne félj fog ez a nem tudom minek nevezjető nő az ajtódba pitizni.Majd meglásd!
2014. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ekkorát kellett csalódnod, de az esetek többségében még mindig jobban elfogadott, ha a nő házasodik fölfelé, mint fordítva. Nem lesztek boldogok, nyilván ő sem gondolta komolyan az eljegyzést, a közös jövőt, hiszen nem vagy neki megfelelő. Jó vagy szórakozni, kinek ne esne jól, ha kinyalnák a hátsóját, de neki ehhez az is kell, hogy jó családi háttérrel rendelkezzen a jövendőbelije és kilátása se legyen arra, hogy dolgoznia kelljen. Most megmutatkozott, hogy mi a prioritása. Te ehhez nem fogsz felnőni, a családja le fog nézni, ő meg végképp, és minden adandó alkalommal a fejedhez vágná. Jobb - a te lelkednek - ha te teszed lapátra, mintha konkrétan ő. Elvégre már kimondta a szakítást így vagy úgy. Állj elé és mond meg, hogy köszönöd szépen az együtt töltött időt,de úgy érzed, hogy nem egy az utatok és szeretnéd, ha mindketten megtalálnátok az ideális társatokat. Tombolni fog, mert sértve érzi majd, hogy te teszed lapátra, de megérdemli. Mit gondolt, megaláz ezer szálon, aztán te még pincsikutya leszel, amíg be nem toppan neki a gazdag vőlegyén-jelölt?
2014. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, szerencsés vagy, mégpedig azért, mert időben kiderült, hogy a barátnőd egy anyagias, pénzéhes, lusta, élősködő dög.

Ha van egy kis eszed kidobod őt, mint macskát sz.rni.

2014. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!