Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szokás hordani az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DFGHJKL kérdése:

Szokás hordani az eljegyzési gyűrűt esküvő után?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a gyűrű hordására rengeteg szokás van. Én a bal kezemen akarom hordani az eljegyzési gyűrűt, és majd jobb kezemen a jegygyűrűt. A kérdésem az, hogy az esküvőnél le kell venni az eljegyzési gyűrűt, vagy az rajtam marad? Ha le kell venni, akkor azzal mi lesz?

2015. jan. 23. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hagyhatod a kezeden. Sok boldogságot!
2015. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én esküvőig csak az eljegyzési gyűrűt hordtam a bal kezemen, majd a szertartáson felkerült a jobbra a karika, és azóta együtt hordom a kettőt :) Mindenki így csinálta a környezetemben, szóval gyakori dolog! Sok boldogságot! :)
2015. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az esküvőn is rajtam volt, és azóta is hordom a bal kezemem, a jobb kezemen meg a karikagyűrű.
2015. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
A karikagyűrűt az eljegyzéstől az esküvőig a bal kézen, esküvő után a jobb kézen szokás viselni. Ha van mellé köves kisérő gyűrű, azt bármelyik oldalon lehet hordani, az esküvő után is.
2015. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor én is magamon hagyom. :)
2015. jan. 23. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Engem hidegen hagy mi a szokás. Nem is hallottam róla, hogy ezzel kapcsolatban mi az. Én hordom az eljegyzési gyűrűmet a bal kezemen, a jobbon meg az esküvő óta a karikát:)mert így akartam. Ha akarod, nyugodtan hordd. Amúgy a férjem is hordja azt a gyűrűt bal kézen, amit eljegyzéskor én húztam az ujjára, és a karikagyűrűt is, a jobb kezén. (igen, mindketten kaptunk gyűrűt lánykéréskor)
2015. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!