Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek hogy illene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy illene megtartanunk az eljegyzésünket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A nővérem kezét a (immáron)vőlegénye tavaly októberben kérte meg,az enyémet pedig a párom,karácsonykor :) Nagyon jó kapcsolatot ápolunk velük,legjobb barátok vagyunk. A nővéremék idén szeretnének összeházasodni,mi viszont majd csak jövőre,mert akkor fejezek a fősulin:) Felénk szokás az eljegyzés után,és még a lagzi előtt egy "eljegyzési partit" adni,ahova kb 40-50 főt hivunk meg vacsorára egy étterembe és ekkor huzzuk fel egymás újjára a karikagyűrűt. A nagy kérdés az az,hogy egybe tartsuk e a nővéremékkel vagy sem? A szüleimnek biztosan egyszerűbb lenne,úgymond egy kalap alatt lerendezni,de a vőlegényeink szülei nem tudom mennyire örülnének ha az egyetlen fiaik eljegyzését egy másik párral kellene együtt tartaniuk és lennének számukra vadidegen emberek is az ünnepségen. Meg hát amúgy is, ez két emberről kellene,hogy szóljon,így vagyunk vele mi is és a nővéremék is. A szüleim bele is mennének,hogy külön tartsuk a kettőt,a nővéremékét idén áprilisban,a miénket pedig vagy télire vagy jövő tavaszra. Ezzel meg az a probléma,hogy több mint egy évre az eljegyzésre tartjuk meg a partyt? Ez kicsit furcsa lenne és nem is annyira szokás. Nektek erről mi a véleményetek?

2015. febr. 3. 09:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
a fiúknak mi a véleményük?
2015. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Szerintünk és a fiúk szerint is úgy lenne az igazi,ha külön tartanánk :)
2015. febr. 3. 09:50
 3/37 anonim ***** válasza:
30%
akkor majd a szülők kétszer perkálnak?
2015. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
1%
Én is hamarosan meg tervezem kérni a bnőm kezét, de házasság az soha nem lesz. Eljegyzésig eljutunk, és onnantól élettársi kapcsolat.:) Szerintem sokkal jobb a mai világban.
2015. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
És a barátnőd is így gondolja ezt? :) Én alig várom,hogy feleség legyek,nem szeretnék örökre menyasszony maradni,de természetesen ha nektek így felel meg,akkor csináljátok így! Sok boldogságot :)
2015. febr. 3. 10:02
 6/37 anonim ***** válasza:
88%
mi keresztelőt tartottunk közöset unokatesóm gyermekével, mert úgy voltunk vele, hogy minek kétszer készülni a családnak, férjeink családjai is jól kijöttek egymással nem volt semmi gond belőle, de ha külön szeretnétek esetleg annyit tegyetek meg, hogy spóroltok rá ti is, hogy a szüleiteknek ne legyenek anyagi nehézségei emiatt...
2015. febr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
7%
Igen, Ő is így gondolja..:) Mivel elváltak a szülei. Nekem is jobban tetszik a házasság fogalma, de rájöttem az utóbbi időben, hogy az élettársi talán még jobb, ott nem köt semmilyen "kényszer vagy szabály" a másikhoz, csak a szívetek.
2015. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Kívánom,hogy rengeteg szép évetek legyen együtt.. :)

Igen,mindenképpen szeretnénk rá mi is spórolni,amennyit csak tudunk!:)

2015. febr. 3. 10:08
 9/37 A kérdező kommentje:
Csak továbbra is felmerül a kérdés : ha külön,akkor mikor?
2015. febr. 3. 10:08
 10/37 anonim ***** válasza:
Köszi, Nektek is!:)
2015. febr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!