Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vajon miért nem kérte még meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem kérte még meg a kezem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 09:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
96%

Mert sajt...

ennyiből kitudja,nem vagytok elég rég együtt,fiatalok vagytok,nem gondolja Veled komolyan...szerintem ha itt vársz választ erre a kérdésre,és nem adsz több támpontot kb eeket a válaszokat fogod kapni...

2010. febr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
100%
És mi történt, hogy meg kellett volna hogy kérje a kezed? Kicsit bővebben miért? Első hozzászólóval értek egyet.
2010. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:

Mert sajt... Ez meg milyen válasz? Valószínű, mert véletlenül nem írtam ki a többit, amit akartam. De most leírom.

Szóval, lassan 6 éve vagyunk együtt. De még nem is élünk együtt. Már 3 éve mondogatja nekem, hogy költözzünk össze, meg el fog jegyezni, de végül mindig semmi. Ha rákérdezek, akkor mindig jönnek a kifogások, hogy nincs pénz, most ezért nem, azért nem. Múltkor már megkérdeztem tőle, hogy most egyáltalán akar-e valamit. Erre a válasza az volt, hogy szerintem, ha nem akar semmi komolyat, akkor minek lenne velem ilyen hosszú ideje. Viszont ha szóba kerül az eljegyzés mindig tereli a témát, meg hogy ő nem akar évekig jegyben járni.

2010. febr. 24. 09:49
 4/74 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy p.cs! A büdös életben nem fog elvenni! A barátnőm épp így járt! 7 év kábítás, aztán a pasi lelépett egy 7 évvel fiatalabb csajjal, mint barátnőm, és 2 hónap múlva el is vette a pasi! Rúgd ki! Ha akart volna valamit, már lépett volna!
2010. febr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
92%
Na így már más. Hát ez így elég necces. Kifogások tömlege. Ha akarta volna , már rég lépett volna. A baráti társaságunkban is van egy ilyen pár, 13 éve vannak együtt, még nem is laktak együtt, a srác folyamatosan csalja, a csaj semmit nem vesz észre, mindig kérdeztük már, hogy na esküvő? 8 éve ismerem őket, azóta vagyunk együtt a férjemmel, mindig az volt a válasz hogy jövő nyáron. Ha valamit akarsz az élettől, lépj tovább, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy elmentek az évek, és előbbre soha nem lépsz. 3 éve kéri, ugyan már. Ha igazán akarná, akkor már biztosan lépett volna
2010. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
40%
Mi a fenének össze házasodni? istenem... mennyi begyepesedett ember van!!! Egy ismerősöm 15 éve van együtt a barátnőjével, már két gyerekük van, 30 évesek, és nincsenek összeházasodva, sőt 8 évvel ezelőttig még együtt sem éltek! pfff...
2010. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
37%
Érted? ezen aggódsz, hogy mikor kéri meg a kezed, meg mikor jegyez el, ahelyett, hogy élnéd az életed vele, és jóléreznéd magad, ennyire fontos egy rohadt papír meg a gyűrű??? áhh...
2010. febr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
93%

Remélem nem fogsz megsértődni ha azt mondom,hogy jobb lenne neked nélküle. Hagyjám,hogy 6 év után nem jegyez el,de hogy még össze sem akar veled költözni,nekem ez a bibis.Szerintem ha komoly szándékai lennének veled,még ha nem is eljegyzett volna,de tett volna valamit az összeköltözés ügyében.Lehet neki ez egy ilyen "jól elvagyok,mert jobb társsal,mit egyedül" kapcsolat.Aki 6 év után még ennyire félti az önállóságát,szerintem annak nem is való kapcsolat!


1.Ha most a sarkadra állsz és elmondod,hogy vagy tovább léptek vagy vége,akkor szerintem csak rosszabb lesz,mert kényszerből venne el,költözne veled össze


2. ha meg nem csinálsz semmit,akkor meg évek után is ezen a szinten marad a kapcsolatotok,mert neki ez baromi kényelmes,hiszen bármikor függetlenítheti magát könnyen,nincsenek kötelezettségek,de az élvezeti része megvan a dolognak.


Szerintem szakítsatok.

2010. febr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
61%
Na az tök jó. 8 éven át fogom a párom kezét sétálunk, randizunk, egymásnál alszunk ha van rá mód, tisztára mint tininek...
2010. febr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
93%

"Mi a fenének össze házasodni? istenem... mennyi begyepesedett ember van!!! ..." válaszadónak:

Ugye viccelsz? Szerinted attól menő valaki, hogy nem köt házasságot, talán mással kellene kitűnni a tömegből, nem???

Gusztustalan és felelőtlen ember tesz így, amit írtál

meg általában vki megakadályozza a házasságkötést...

anyós pajtás általában vagy a félelem a lekötöttségtől, ami általában alaptalan, vagy így könnyebb félrek...f..ni.


Ja, nekem is van olyan a baráti társaságban ahol a nő és a férfi 7 évig élt együtt és csak utána házasodtak össze.

Persze az anyós keze volt a dologban, mert az elvált asszony volt, és annyira féltette a pici fiát a válástól, hogy mindig kitalált valamit.

A 7. évben csak azt tudta kiagyalni, hogy nagy félmilliós esküvő kellene. Persze 7 év után az arának nem volt kedve hozzá, így a mamika otthon maradt, meg a többi rokon is.

Éljenek a csonka családból származó fiúk, annyira félnek a válástól, hála anyucinak, hogy már meg sem akarnak házasodni. Ez a begyöpösödöttség. Vagy nevezzem inkább beszariságnak?

2010. febr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!