Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Romantikus lánykérésre ötletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus lánykérésre ötletek? Hölgyek a ti esetetekben hogyan történt a lánykérés? Minek, milyen kölmények között lezajló lánykérésnek örülnétek a legjobban?

Figyelt kérdés

2015. máj. 26. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Én annak örülnék, ha a születésnapomon kérnék meg a kezemet valami olyasmi szöveggel: úgy döntöttem, hogy szembeállok a hagyománnyal és a születésnapodon saját magamat fogom megajándékozni: hozzám jönnél?

Mindenféle vicc nélkül, én tényleg így képzeltem el,

2015. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Karacsonyfa alatt volt a gyuru becsomagolva. Orultem neki, de mondjuk en a nagy durranasok hive vagyok. En jobban szeretem, ha valami kis atveres is bele van csempeszve a dologba, vagy jatekos. Olyasmire gondolok, hogy pl parom a karacsonyi ajandekat ugy kapta meg, hogy sok kis cetli sorban el volt helyezve a lakasban es vicces instrukciok voltak rairva, hogy hol a kovetkezo cetli, ami kozelebb viszi a megoldashoz, hogy hol az ajandek. Persze ez nem valo leanykereshez, de valami hasonloan jatekos korites nem lenne rosz.
2015. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valamilyen átverésben én is gondolkodom, de még nem tudom, pontosan, milyen legyen...
2015. máj. 26. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én elég sokat gondolkodtam a dolgon :)


Az ideálisak azok valami olyanok lennének, hogy túrázás közben egy gyönyörű hegy/dombtetőn, történjen a dolog, csak őszintén és egyszerűen, semmi nyáladzás. Vagy hőlégballonban. Vagy egy gyönyörű nyári estén, amikor kint fekszünk mondjuk a Kékestetőn egy takarón, mellettünk finom bor, bámuljuk a csillagokat, és akkor.


Na, az én szememben ilyenek azok a dolgok, amik ideálisak lennének. Persze, ha életem párja, valaki, akit nagyon szeretek kér meg, akkor tökmindegy a körítés (csak ne nyilvánosság előtt legyen, nem akarok semmiféle közönséget), a lényeg, hogy megkért, és ez már egy olyan boldogságot ad a dologhoz, hogy ha munka után a konyhában kér meg, akkor is örömmel mennék hozzá (mint ez történt a társaságunk egy tagjával).

2015. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mumusan ***** válasza:
39%
Csináljon egy jó kis napot. Egy kis wellness, kis séta, romantikus étterem...és ott. Vagy egy komolyabb nyaralásunkkor a megfelelő pillanatban.
2015. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itthon, átverés/vicc nélkül, őszintén.


Ne csináljon olyat, ami eltérő attól, aki ő. (Pl. egy barátnőm onnan tudta, hogy készülődik valami, hogy főzött a párja, aki amúgy be se lépett a konyhába. Engem ez nem lepne meg, mert az én párom rendszeresem főz.)

2015. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elmentünk egy wellnesshétvégére, volt a csomagban egy gyertyafényes vacsora is, szép ruha, szép környezet, finom kaja, minden, ami kell. A férjem ott tervezte feltenni a kérdést, de valahogy nem jött ki a lépés. Vacsora után tettünk egy sétát a kivilágított várban és ott történt meg a lánykérés.
2015. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

E téren mindenki más. Én nem vágyom se romantikus letérdelésre, se "átverésre", hanem csak annyira, hogy beszéljük meg, hogy összeházasodunk. Az eljegyzés számomra egy döntés, nem egy cukormázba csomagolt parádé vagy kabaréjelenet.

De más meg rózsaszirmokra, kövesgyűrűre, hőlégballonozásra vágyik. Nem vagyunk egyformák.

2015. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!