Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Srácok-férfiak, mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok-férfiak, mi a véleményetek az alábbi mondatról?

Figyelt kérdés

"Torkold le anyádat, ha feleséged ellen lázit! Nem anyádnak, nem apádnak házasodsz! Azt mondják: házasodik."

részlet az alábbi cikkból:

[link]



2015. jún. 21. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség. Egy normális szülő-gyerek kapcsolatban nncs efféle lázítás, ha a szülőnek gondja van a gyerek párjával, azt normálisan is meg tudják beszélni. Ha meg megy az áskálódás, akkor kár vitázni, egyszerűen mielőbb el kell szigtelődni az ilyen szülőtöl, amennyire csak lehet
2015. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Namost gyakorlatilag ugyanazt mondtad, mint ami az idézetben szerepel, tehát mégse hülyeség. :D
2015. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok se srác, se férfi, de szerintem mindenképpen érdemes nyitottnak maradni egy olyan ember (anyuka) véleményére, akiről feltételezhető, hogy a gyereke érdekeit tartja szem előtt. Ez persze nem jelenti, hogy kötelező megfogadni a szülői tanácsokat, csak azt, hogy ajánlatos számításba venni őket az önálló vélemény kialakításakor. Amolyan féligazság ez az idézet.
2015. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én azt mondom, hogy nem kell ezét letorkolni a szülőt, mert vagy lehet vele beszélni normálisan is (ami nem letorkolás), vagy ha nem, hát ignorálni kell, hogy érezze, hogy a hülyesége még egy vitát sem ér meg neked. De ja, a mögötte lévő gondolatmenet azonos :D
2015. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Hülyeség. Nem vesznék össze anyummal a feleségem kedvéért. Max normálisan megbeszélnénk, hogy ne szóljon bele mindenbe. Intelligens ember ezt teszi.
2015. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak férfiakat kérdezel? Akkor várok, nem szólok.
2015. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!