Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti hogyan jelentettétek/jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jelentettétek/jelentenétek be a szülőknek az eljegyzéseteket?

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Telefonon :D
2015. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Siman kozoltem veluk a tenyt. (tudtam, hogy nem tamogatjak az otletet, de azota mar beletorodtek, es ossze is hazasodtunk)
2015. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy nem szeretném, ha lerohannának, hogy mutiagyűűrűűűűt, térdenállvakértmegigaz? s hasonlók. Arra vagyok kíváncsi, van-e olyan, aki nem szólt, hanem hagyta, hogy észrevegyék a gyűrűt :D Felmerült bennem ez az ötlet is, de csak gondolati szinten, ha tapintatlan lenne, nem tenném meg :D
2015. nov. 17. 18:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vigyetek egy üres (kitöltetlen) esküvői képeslapot/meghívót a családi ebédre, csak a neveteket töltsétek ki, és rejtsétek anyu-apu tányérja alá. Legkésőbb ebéd végén észreveszik. :)


(Ismerősék babavárásnál csináltak hasonlót, mert el akarták kerülni a tipikus kérdéseket hozzád hasonlóan. Szerintem aranyos ötlet. :) )

2015. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Apukám már nem él, anyukám pedig tudott róla, mert a férjem előtte eljött csak úgy szimbolikusan a beleegyezését kérni, ami anyunak nagyon jól esett. Férjem apukája is tudta, mert ő, és a párja segítettek neki gyűrűt választani.


Az eljegyzésnél estéjén kettesben voltunk, csináltunk egy közös képet, amin látszik a gyűrű, felhívtuk a közeli szeretteinket telefonon, és akinek van e-mailcíme, annak át is küldtük rögtön a képet.

2015. nov. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én anyunak megmutattam a gyűrűt, de nem esett le neki, azt hitte csak ajándék. Mondta hogy szép, és ennyi. Hát mondom jó, ha ennyire nem érdekli..

Hetekkel később apu kérdezte, hogy éééééés mikor lesz az esküvő? Én meg mondtam neki, (akkor), hogy kb másfél év múlva. Akkor leesett kicsit az álla:) A gyűrűt is megmutattam. Én utána elmentem, pont a férjemmel volt találkám.


Az ősök ezek után beszéltek, pletykálkodtak, kiderült anyu számára is a dolog, aztán jött, hogy mi az hogy megkértek és ő nem tud róla....-.- Mondtam is neki, hogy én megmutattam a gyűrűt.:)Mit tehetek én róla, hogy nem kapcsolt?:)


Mindegy is, örültek neki.

A férjem is csak simán megmondta, hogy megkért. Az anyja csak annyit reagált rá, hogy ha komolyan gondoljuk akkor jó, és gratulál.


Szóval olyan nagy családi bejelentés amikor minden figyelem ránk szegeződik, nem volt.

2015. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Gergo1221 válasza:
31%
A nővéremet múlthéten jegyezték el. Annyi volt hogy kijöttek hozzánk, a vőlegény odament anyuékhoz hogy beszélni szeretne velük és elmondta nekik a szándékát úgy ahogy azt illik:)
2015. nov. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Rég volt. Elmentünk együtt kirándulni, meghívtam őket ebédre egy szép kis helyre, ahol a kislányuk ujjára húztam a gyűrűt. Köpni-nyelni nem tudtak, apósomnak másnap esett le a tantusz.
2015. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kincsesne ***** válasza:
Szóban.
2015. nov. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralni voltunk a lánykérésnél. Sms-ben közöltem mindenkivel. :) Örültek, támogattak. :)
2015. nov. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!