Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyire gyakori az ezüst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az ezüst eljegyzési és ezüst karika gyűrű?

Figyelt kérdés

Nem tetszik az arany. Világéletembe az ezüstért éltem haltam

Esküvőkön mennyire gyakori,illetve nem fognak hülyének nézni?

Tovább a szalagavatos ,,mennyaasszonyi ruha,, és a sima mennyaasszonyi ruha között mi a különbség? Azon kívül hogy a mennyaasszonyi 10szer annyiba kerül?



2016. márc. 7. 11:40
 1/9 curáku ***** válasza:
72%

Én sem szeretem a sárga aranyat, épp ezért van fehérarany. Elegánsabb és sokkal tartósabb, mint az ezüst.

Messziről pedig senki nem mondja meg, hogy fehérarany, vagy ezüst gyűrűtök van. Ez senkit nem fog érdekelni.


A szalagavatós ruha végtelen emberen rajta volt már (kiselejtezett menyasszonyi ruhák) és/vagy az anyaga, minősége borzalmas. Egyszerűen gagyi.

2016. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :)
2016. márc. 7. 11:46
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
nem tudom első hogy neked milyen szalagavatós ruhád volt, de nálunk senkinek sem volt csúnya, kiselejtezett ruhája. mindegyik nagyon szép volt. (2 éve volt a szalagavatóm). amúgy annyi a különbség, hogy ha van diák igazolványod és azt mondod hogy szalagavatóra kell, akkor negyedannyiért megkapod.
2016. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 curáku ***** válasza:

Nekem is szép ruhám volt, 18 éves fejjel. A képeket a mai napig örömmel nézem végig.

Most viszont egészen biztos, hogy nem venném fel. Sem az anyaga, sem a szabása miatt, mert egyszerűen nem esküvőre való. Sokkal szebb és kifinomultabb ruhát választanék.

2016. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Egyetértek curákuval. A szalagavatós ruhák 99%-a egyszerűen nem esküvőre való. Én legalábbis ne lennék hajlandó felvenni, mert gagyi. Persze rengeteg ilyen van az esküvői ruhák között is. Ha ingyen megkapnám őket..nos akkor sem.

A Boglárka szalon ruhái például egyáltalán nem tetszenek.

A One and Only viszont anyagában, minőségében, szabásában is gyönyörű ruhákat ad, még akkor is ha egyébként van több olyan ruhájuk, amit nem vennék fel, mert egyszerűen nem az én stílusom.

A nővéremet kísértem egyébként anno, onnan tudom/tapasztaltam ezeket.


Ami a gyűrűt illeti.. Senki nem fog hülyének nézni, mert olyan gyűrűt vesztek, amilyen tetszik és meg tudjátok fizetni.

Van ezüst gyűrűm, nagyon szeretem, de eljegyzésinek és jegygyűrűnek fehérarany van/lesz. Szerintem tartósabb és szebb is, illetve ha már a házasságunk jelképe, akkor megadjuk a módját. Ettől függetlenül senkit nem néznék hülyének azért, mert ezüst, nemesacál, sárga arany, vörös arany gyűrűje van. Ízlések és pofonok.

2016. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Muszlimoknal szokas az ezust jeggyuru.

Feheraranyat ajanlom en is :) (De persze te tudod, hogy mire vagysz igazan)


Nekem a szalagavatos ruham gyonyoru volt, siman elment volna eskuvoinek. Egyaltalan nem volt gagyi. Bar szerintem csak mazlim volt :)


Sok boldogsagot!

2016. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is a fehéraranyat ajánlanám. jó alternatíva annak, aki nem szereti az arany klasszikus színét, de azért tartósan hordaná az adott ékszert.

nekem is van ezüst gyűrűm. nem hordtam sokszor, de nekem nagyon bemattult és karcos lett.


a szalagavatós ruhák között tényleg van olyan, ami szép és illene esküvőre. de ezek sokszor annyira drágák,hogy mindegy ha konkrétan esküvőit veszel. az legalább biztosan jó és az esküvő előtt méretre is igazítják(hogyha normális szalon)

míg egy szalagavatós ruhánál nem fektetnek olyan nagy hangsúlyt arra,hogy tökéletesen álljon. és ha jobban megnézed, soknál nincs rendesen eldolgozva hátul a varrás sem. az a fontos,hogy messziről szép legyen.

míg egy menyasszonyi ruhánál azért jó,hogyha közelről is igényesen néz ki.

csak hogy egy példát mondjak. az egyik ismerősömék szalagtűzős ruhájában hátul a fűző cipőfűző volt.

2016. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Én is ezüstöt szeretnák majd a páromml találtunk is gyönyörű magyar kézműves termékekekt!
2016. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is jó az ezüst, de ha a kedves aranyat szeretne, akkor fehérarany.


Nekem gyönyörű volt a szalagavatós ruhám, még ma is tetszik - bár abroncs kizárt -, és az esküvőmre is felvenném. :)

2016. márc. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!