Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért gondolja úgy sok fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja úgy sok fiatal hogy csak a házasság az egyetlen megoldás a rossz életükre?

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 18:11
 1/7 A felhasználó ***** válasza:
Peer pressure, leginkább.
2016. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem, fiatalon, nem a rossz éltemre kellett a házasság, hanem a biztos punci végett.
2016. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
Nők esetében, amiért Vajna Tímea lett Palácsik Tímea.
2016. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Hát én speciel egyáltalán ne gondolom így, sőt.. Szerintem pont a házasságtól lenne "rossz", nekem legalábbis.
2016. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
11%
Mert a boldogtalan házasságot látják alapból, mint mintát.
2016. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
A nők úgy vannak vele, hogy fognak egy pénzes valakit, aki majd eltartja őket, oszt onnantól rendbejön az életük...
2016. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mert úgy gondolják h szabadabban élhetnek . Nincs olyan nagy kötöttség .A saját lábukon állva könnyebbnek itélik meg az életet .( aztán jön a kiábrándulás és a csalódás h ez se jobb)
2016. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!